999 rezultate për

liverpool

Gerrard tregon se çfarë i nevojitet Liverpoolit për tu rikthyer tek titujt Steven Gerrard ka deklaruar se Liverpool do të duhet të sigurojë nënshkrimin e Virgil Van Dijk nëse ata do të duan të sf
A tregon ky fakt se Barcelona është tërhequr për Coutinhon? Barcelona la një afat për Liverpool që të pranojë ofertën e fundit për Philippe Coutinho. Ai afat ishtë mbrëmë. Munge
Barcelona gati të bëjë ofertën që do ia marrë Coutinhon Liverpoolit, rritet sërish vlera Nonëse nuk mjaftuan as 125 milionë, Barcelona nuk ka ndërmend të tërhiqet dhe të shikojë vendin bosh të lënë nga Neymar.
Më në fund, Liverpool pranon të negociojë me Barçën për Coutinhon Klubi anglez ka pranuar të negociojë me Barcelonën për yllin e tyre. Liverpool do ta konsiderojë shitjen e tij vetën nës
Barça pyet Tottenhamin për Dele Alli, por merr një përgjigje "të keqen e Liverpoolit" E çfarë është sot shifra 100 milionë në merkato? Ndonëse më parë mund të krijojë reparin më të mirë në botë me këtë shum
Barca e sigurtë për Coutinhon: Liverpool kështu bëri dhe për Suarezin Barcelona mbetet e sigurtë për nënshkrimin e Philippe Coutinho, edhe nëse ata duhet të presin deri në ditën e fundit.
Barca nuk bëri super ofertë për Coutinhon, por la nam për Liverpoolin Pasditja e kaluara e pa Barcelonën teksa iu refuzua oferta e fundit prej 125 milionë eurosh nga Liverpool për Coutinhon.
Liverpooli sugjeron Barcenoën: Merre Coutinhon më jep milionat dhe këtë lojtarë Është e qartë se Liverpooli nuk do ta lejojë Philippe Coutinho të shkojë lehtë, edhe nëse Barcelona refuzon të heqë dorë
Barcelona ofertë për Insignen, Liverpooli: Prit se ndoshta më duhet mua Barcelonës i është refuzuar oferta prej 55 milionë paund (60 milion euro) për Lorenzo Insigne, nga Napoli. Liverpool
Lajmi i fundit/ Rebelohet Coutinho, i thotë Kloopit: Nuk do luaj më me Liverpoolin Philippe Coutinho vazhdon të refuzojë qëndrimin e tij në Liverpulool, edhe nëse i kushton atij vendin e tij në Kupën e B
Liverpooli me një këmbë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve (VIDEO) Skuadra angleze, Liverpool ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, duke mp
Formacionet zyrtare! Hoffenheim – Liverpool Hoffenheim dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve në Ligën e
Lojtarin e merr ekipi i parë që do e kërkojë, por tek Liverpool ska shanse Sipas raporteve nga Anglia, Virgil van Dijk ka më shumë shans për t'u shitur tek Chelsea ose Manchester City sesa tek Li
Kapiteni i Liverpoolit: Nuk kam fuqi për t'ia ndryshuar mendjen Coutinhos Kapiteni i Liverpoolit Jordan Henderson ka pranuar se nuk mund të ndikojë në vendiin e Philippe Coutinho për të qëndruar
Coutinho është sërisht jashtë Liverpoolit për ndeshjen e mesjavës Philippe Coutinho është lënë jashtë skuadrës së Liverpulit për ndesëhjen emesjavës me Hoffenheim. Brazili është i dës
Liverpool po mendohet, a refuzohen 100 milionë paund? Saga e Philippe Coutinho duket se do të marrë fund në përfundim tëmerkatos. Sipas Mirror, Liverpooli tashmë ka refuzu
Liverpool i vendos çmimin Coutinhos, por Barcelona nuk pranon aq Barcelona është vendosur të kthehet në Liverpul me një ofertë 100 milionë paund për Philippe Coutinho. Barca ka parë
Liverpool i thotë jo ofertës së Juventusit, por po rrezikon shumë Liverpooli i ka thënë Emre Canit se ata nuk dëshirojnë që ai të largohet, edhe pse kontrata e gjermanit nuk tregon shenj
Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson, thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse brazil
Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen. Londinezët e veriut janë të