999 rezultate për

live

Djali 6 vjeçar i Oliver Ivanoviçit, nuk e di se babai i tij është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i
Bojan Bozhoviq: Prapa vrasjes së Ivanoviqit qëndron Beogradi zyrtar Bojan Bozhoviq, ish-gazetar dhe për dikur agjent i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka thënë se njerëzit e thjeshtë
Gjykata dënon mbrojtësin e Liverpoolit, pasi dhunoi të dashurën Mbrojtësi i Liverpoolit, Jon Flanagan është dënuar me 12 muaj punë në komunitet, pasi sulmoi të dashurën e tij. Isht
Miroslav Ivanoviq tregon pse vëllai i tij do të varroset në Beograd, e jo në Kosovë Miroslav Ivanoviq, vëllai i të ndjerit Oliver Ivanoviq, ka treguar arsyen se pse trupi i vëllait të tij do të varroset n
SHËNIM/ Kujt i duhej i vdekur Oliver Ivanoviçi? Tre fakte që nuk duhen anashkaluar Nga Albeu.com Vrasja e Oliver Ivanoviçit në Mitrovicë është një ngjarje që rrezikon të sjellë trazira në Kosovë
Çudit motra e Ivanoviçit kur pyetet për organet e Kosovës Për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq, ngjarje kjo që ndodhi të martën para selisë së partisë së tij në Veri t
Sheshel kërcënon shqiptarët për vrasjen e Oliver Ivanovic Ekziston një besueshmëri e madhe se “gishtat e huaj” janë të përzierë në vrasjen e Oliver Ivanovic, thotë lideri i radik
Momenti i shumë pritur nga Barcelona, tre të interesuar për lojtarin Aleix Vidal së fundmi është folur për një rikthimin te Sevilla. Vidal e ka parë vetën si rezervën e tretë në klub, pa
Edhe Zvicra deklarohet për vrasjen e Ivanovic Ambasadori i Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet ka folur ekskluzivisht për Klan Kosovën pasiqë ka bërë homazhe tek tru
Zbardhet koha dhe ora e varrimit të Oliver Ivanovic Nga orët e vona të djeshme, gjatë natës dhe sot herët numër i madh qytetarët nga pjesa veriore e Mitrovicës, por edhe ng
Serbët tubohen për Oliver Ivanovic Qytetarët u mblodhën në disa qytete anembanë Serbisë për të nderuar udhëheqësin e iniciativës qytetare të SDP-së Oliver
Surroi: Të marrim pjesë në varrimin e Oliver Ivanovicit Pjesëmarrja e një delegacioni parlamentar nga Kosova në varrimin e ish-deputetit Oliver Ivanoviqit, “Gatishmëria për të
Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO) Dita e djeshme ka qenë një ndër më të sikletshme për moderatorin Mark Heyes, të cilit i ka ndodhur një incident i paprit
Këto dimë deri tani për vrasjen e Oliver Ivanovic Dje, në veri të Mitrovicës, u qëllua për vdekje politikani serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq. Ivanoviq u qëllua rreth o
Kush e vrau Ivanoviçin? Shitësi: U përshëndeta në mëngjes me të por Dikur shef i rojave të urës që dëbonin shqiptarë nga pjesa veriore, e më vonë edhe pjesë e institucioneve të përkohshme
Plas debati në Shqipëri pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit Vrasja e zyrtarit serb në Kosovë, Oliver Ivanovic ka shkaktuar rrëmujë të madhe edhe në Shqipëri. Ka qenë Kryeministr
"Ivanoviç vrau 49 shqiptarë, të afërmit e tij e dinë kush e ekzekutoi" Halit Barani, kryetari i Qendrës Rajonale të KMDLNJ-së në Mitrovicë, ka komentuar situatën kaotike të shkaktuar pas vras
Serbia e prerë: S’ka dialog pa u zbardhur vrasja e Ivanoviçit Drejtori i i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq i është përgjigjur Avni Arifit, shef i negociatave me Serb
Detaji tronditës që e lidh vrasjen e Ivanoviçit me serbët Raporti i autopsisë tregon se Oliver Ivanoviç u qëllua për vdekje me gjashtë plumba nga një pistoletë e tipit Zastava M7
Reagon Rusia pas vrasjes së Oliver Ivanoviq Ministria e Punëve të Jashtme të Rusisë në një deklaratë për vrasjen e Ivanoviçit tha se Moska “dënon fuqishëm këtë akt