live

Coutinho nuk i thotë "JO" një rikthimi te Liverpool Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho ka treguar se sa falënderues është për ish klubin, Liverpool dhe nuk ka mohua
Prishet atmosfera, Salah acarohet me Klopp pasi e hoqi nga fusha (VIDEO) Liverpuli i këtij sezoni që duket se nuk ka të njëjtën “fytyrë të frikshme” ashtu si edhe në sezonin e shkuar. Në di
Fati dhe VAR ndihmojnë Brighton të marrë 1 pikë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Brighton ka marrë një pikë shumë të vlefshme përballë Liverpool, duke barazuar 1:1, me vendasit që golin e shënuan në ko
Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO) Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton. Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë r
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Brighton - Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp lë në stol Manen (FOTO LAJM) Ndeshja e dytë e javës së 10-të në Premier League zhvillohet mes Brightonit dhe Liverpoolit. "Të kuqtë" kanë mundësi
Plas sherri live në studio: Mos më trash zërin mua! Një debat i ashpër u zhvillua mes Pano Sokos dhe Artan Shkrelit teksa po diskutonin për rindërtimin. Debati në "Open
Liverpooli dhe Londra hapin dyert për tifozët, Manchesteri ende jo Londra dhe Liverpooli kanë dalë në "Nivelin 2" të rrezikshmërisë në Angli. Skuadrat nga këto dy qytete do të lejohen
Tërmeti i 26 nëntorit, Oliverd Varhelyi: Be do qëndrojë krah Shqipërisë Komisioneri për Zgjerimin në BE Oliver Varhelyi në 1-vjetorin e goditjes nga tërmeti të Shqipërisë, ku 51 persona humbën
Costacurta: Atalanta sulmoi pikat e dobëta të Liverpoolit Legjenda e AC Milan, Alessandro Costacurta, ka reaguar pas fitores ku Atalanta mposhti Liverpoolin dhe tha se këtë e arr
Atalanta mposht Liverpoolin në "Anfield" dhe rihap "luftën" për kualifikim (VIDEO) Atalanta ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në ‘Anfield Road’, duke e mundur 0-2 me Liverpoolin, për të hapur ga
Befasohet Liverpooli, Atalanta në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Liverpool është duke u mposhtur nga Atalanta në "Anfield". Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Surpriza e FIFA për çmimin "The Best", çfarë u vu re? Janë zbuluar nga FIFA emrat e finalistëve për çmimet “The Best” , fituesit e të cilëve do të shpallen në një ceremoni m
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Kryemadhi e zbulon live: E kalova COVID-19 pa asnjë simptomë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Klopp: Unë te Gjermania? Ndoshta në të ardhmen Jurgen Klopp shikohet nga tifozët gjermanë si pasuesi ideal i Joachim Low në stolin e Gjermanisë, madje fansat kërkojnë