999 rezultate për

litar

Gjirokastra pa futboll elitar! Shkrihet Luftëtari Fund aspak bukur për një skuadër me histori në futbollin shqiptar dhe që në 5 sezonet e fundit la shenjë në Superiore, t
"Ka ardhur litari aty ku nuk mban më", Gaz Demi: Ky futboll na la pa lekë, Rama mos të dëgjojë servilët Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, ka thyer heshtjen pas bojkotit afro 1 mujor të klubeve të Kategorisë Superiore, të ci
Murgu që i reziston gravitetit ecën në shpat të pjerrët pa litarë (VIDEO) Murgu u ngjit në shpatin e pjerrët pa këpucë dhe pa pajisje ndërsa mbante me vete dy çanta. Një turist në ngjitje në
Rama nxjerr videon nga Dhërmiu: Ia bën me sy Francës (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur diten sot me pamjet nga Dhermiu, zona aq e bukur dhe e preferuar per pushime,
Halili me tone të ashpëra: Njerëz jashtë skuadrës mund të kenë ndikuar, të varem në litar nëse kam marrë 1 dollarë Presidenti i Tiranës, Refik Halili, nëpërmjet një lidhje live për emisionin “Gol pas Goli”, ka folur në lidhje me ngjarj
Muriqi drejt Francës, klubi elitar do sulmuesin Lajmet për të ardhmen e Vedat Muriqit nuk ndalojnë. Sulmuesi mbetet një nga futbollistët shqiptarë që do të ndryshojë me
Koronavirusi ndryshon rutinën, plazhet në Spanjë do të ndahen me litarë (FOTO LAJM) Teksa koronavirusi vijon të jetë mes nesh, Europa po mendon si të nisë plazhin. Spanja, edhe pse një nga vendet më t
"Më jep një litar, do vras veten", komediani bën gjestin e papritur ndaj vogëlushit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është bërë publike një video, ku një 9 vjeccar kërkonte të vetëvritej pas bullizmit të ushtruar nga shok
10 minuta nga ky ushtrim djegin më shumë kalori se 30 minuta vrap Vrapimi di të jetë monoton, i lodhshëm dhe ushtrim të cilin shpeshherë përtoni ta bëni. Mos të përmendim faktin se mund
"E kam litarin në fyt", dalin përgjimet e Ronit të Shijakut për heroinën në Brenogë Operacioni "Volvo 4" i cili nxorri në dritë laboratorin e herorinës në Brenogë, Has. Në dosjen e Prokurorisë lidhur m
Gjyshja shokon botën, lidh nipin me litar dhe e lëshon nga ballkoni për macen (VIDEO) Një gjyshe ka gjetur një mënyrë ekstreme për të shpëtuar macen. Gjyshja i ka shokuar të gjithë me zgjidhjen që ajo gj
"Jam armik i pushtetit, dua përmbysjen e tij”, si u dënuan me varje në litar deputetët opozitarë “Kam qenë dhe jam armik i pushtetit të sotëm në Shqipëri, kam dashur dhe dua përmbysjen e këtij pushteti dhe zëvendësimi
Ngjit shkëmbin mbi 500 m pa litar sigurie (VIDEO) Një ngjitje e zakonshme në një shkëmb të lartë me nivel të lartë sigurie është më se i zakontë dhe po ashtu edhe e mundu
Dokumenti sekret i SHISH: Paramilitarë nga Kosova do djegin Kuvendin e Shqipërisë “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozit
Me litar në qafë, pranga në duar dhe gojën mbyllur i riu kosovar proteston para qeverisë Një i ri kosovar ka vendosur të protestojë para objektit të Qeverisë së Kosovës për ikjet që po bëhen nga vendi dhe shka
Ashtu si busti i diktatorit, protestuesit rrëzojnë me litar dhe bustin e Ramës (VIDEO) Një statujë e lartë rreth 7 metra është simboli më i dukshëm i protestës së sotme. Ai është Edi Rama në me një statujë q
Një “Nammos Beach” shqiptar në zemër të Jugut, plazhi më elitar në vend ju mirëpret! (FOTO LAJM) Fundjava e dytë e Qershorit, bashkë me temperaturat e larta më në fund solli dhe magjinë e plotë të verës. Dhe nuk kisht
Plas skandali: Marinarët e nëndetëseve qarkullonin lista përdhunimesh mes tyre Marinarët në bordin e një nëndetseje të Marinës Amerikane qarkullonin midis tyre listat e përdhunimeve dhe akteve seksua
Borchardt: Shqipëria ka ende zgjatime të së kaluarës totalitare Protesta e të shtunës u kthye në kërcënim për Ambasadorin e OSBE-së Bernd Borchardt ku në hyrje të rezidencës së tij shk
Aktorja shqiptare shfaqet me bikini e këmbet mbi litar (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari mesa duket ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të shijuar disa ditë me diell dhe b