999 rezultate për

lita

Mourinho kërkon përforcime në mbrojtje, "peshkon" te Reali Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, po kërkon transferimin e mbrojtësit të Real Madrid, Eder Militao. Portu
Zëri i bashkohet Instagramit, por Elita nuk është e sigurt për këtë vendim (FOTO LAJM) Zëri Gjikolli mund të themi se ishte ndër të vetmit fëmijë të personazheve të njohur që nuk kishte një llogari personale
Shkon në 4 numri i viktimave nga trazirat në SHBA, arrestohen 52 të tjerë Ka shkuar në katër numri i personave që humbën jetën si pasojë e trazirave që u shkaktuan në Capitol Hill në Shtetet e B
Artisti napoletan përjetëson Maradonën me një murale (FOTO LAJM) Artisti rrugor napolitan, Jorit Agoch, ka krijuar pikturën e tij murale të re në Quarto, komunë italiane e vendosur në q
Brenda super ditëlindjes së Gjikos, Elita merr vëmendjen me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, festoi ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 3 jana
Elita dhe Gjiko dhurojnë kartolinën më të bukur për fundvit (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko kanë dhuruar kartolinën më të bukur për fundvit. Dyshja e famshme kanë pozuar së bashkë me djalin e
Tragjedi brenda familjes, koronavirusi i merr jetën në një javë motrës dhe vëllait Koronavirusi i ka marrë jetën brenda një jave Adelita Cruz Trevino, 39 vjeç dhe Nicolas Trevino , 35 vjeç, të cilët ishi
Sali Berisha: Militantë të PS-së u infiltruan në protestë duke kryer dhunë barbare Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se militantë të Partisë Socialiste janë infiltruar brenda protestës së mbrëmshme në
CHAMPIONS/ Këto janë 8 super ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës s
Moderne dhe me shumë shije, Elita Rudi hap dyert e shtëpisë (FOTO LAJM) Shumë VIP-a e kanë nisur që tani zbukurimin e shtëpisë për Krishtlindje dhe Elita Rudi është një ndër to. Moderatorja bu
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
"Kur po lind", Elita Rudi preket nga fjalët e komentuesve Siç tashmë dihet, çifti shumë i dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen së shpejti prindër për herë për he
Çfarë mund t'i ketë ndodhur? Deputeti i opozitës shfaqet në Kuvend me pambuk në fytyrë Deputeti i opozitës Korab Lita është shfaqur me pambuk në fytyrë gjatë seancës së sotme plenare. Lita ka thërritur në
Në pritje të ëmbël, Elita Rudi tregon rezultatin e testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur, Elita Rudi ka bërë së fundmi testin për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Fusha e futbollit shndërrohet në terren ekzekutimi, u priten kokat 50 personave Më shumë se 50 njerëzve u janë prerë kokat në Mozambikun verior nga islamistët militantë, raportojnë mediat shtetërore.
Elita ndan foton kur mbante shtatzëninë të fshehtë me mbishkrimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, ka hapur arkivat për të kujtuar jo vetëm verën 2020 të cilën e shijoi
Zbulohet lojtari i infektuar me Covid-19 te Real Madridi Real Madridi para dy ditëve konfirmoi se ka një rast me koronavirus në skuadër. Kurse, sot (e hënë), Reali bëri të di
Gjirokastra pa futboll elitar! Shkrihet Luftëtari Fund aspak bukur për një skuadër me histori në futbollin shqiptar dhe që në 5 sezonet e fundit la shenjë në Superiore, t
Çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Real Sociedad. Ndeshja e vlefshme për javën e dytë të Europa League është zhbllok