999 rezultate për

litĂr

Tri zgjidhje për një trup të tonifikuar pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
Do bëjmë litarë me zorrët e shqiptarëve! Masa të rrepta për ushtarët grekë në parada Koret raciste dhe shoviniste të ushtarëve grekë gjatë paradave me rastin e festave të ndryshme kombëtare të tyre duket s
Mbyti gruan me litar, Krimet e Rënda kërkojnë burg përjetë për 75-vjeçarin Prokuroria e Krimeve të Rënda mëoshet se ka kërkuar burg të perjetshëm për 75-vjeçarin Namik Velaj i cili më 3janar 2017
De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c
Mbappe nuk ndal, fiton një tjetër trofe personal (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është padyshim një talentët më premtues në botën e futbollit. Faqa angleze "Goal", ka ndarë disa çmime
Fashistët e Agimit të Artë që morën komandën në Bularat në mungesë të shtetit shqiptar (FOTO LAJM) Ishtë një ngjarje me shije shumë të shpifur ajo që ndodhi në Bularat gjatë varrimit të terroristit grek Katsifa, i neutr
Shënon golin e parë si profesionist vetëm 14 vjeç, e gjithë bota i ka sytë tek ky futbollist (VIDEO) Imagjinojeni ta shënoni golin e parë profesional në ndeshjen më të madhe në ligën elitare në vendin tuaj. Tani, imag
"Skifterat" lidhin me litar 70-vjeçarin nga Vlora, çfarë i grabitën Një 70-vjeçar në Vlorë është dhunuar, lidhur me litar dhe ma pas i është marrë makina tip Volsvagen Golf dhe një sasi pa
Vetëvritet një person në Krushë të Madhe Në Krushën e Madhe sot një person i ka marrë jetën vetës duke u varë në litar. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot n
Prostituta elitare serbe nxjerr sekretet: VIP-at që vinin tek unë Njëra nga vajzat e cila është burgosur shkaku i prostitucionit elitar, në dhjetor të vitit të kaluar, në polici dhe para
Shtohet pikëllimi te kosovarët, zgjidhjen po e shohin te litari Edhe pse Kosova llogaritet si një shtet i vogël për nga numri i popullsisë, Kosova po vazhdon të ballafaqohet me dukurin
Tri zgjidhjet për një trup tëtonifikuar, por pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
Dy persona i japin fund jetës në Tiranë, njëra hidhet nga pallati, tjetri vetëvaret në litar Dy persona i kanë dhënë fund jetës në Tiranë. Ngjarjet e ndryshme, kanë pasur për protagoniste një grua, e cila u vetëho
Këto janë datat kur do të mbyllet merkatoja për ligat elitare të Evropës (FOTO LAJM) Kjo merkato verore është futur në një fazë ku të gjitha klubet janë duke shpejtuar për të mbyllur marrëveshjet me lojtar
Njësia Speciale grumbullohet në Mitrovicë Që nga ora 05:50 e mëngjesit të sotëm njësitet elitare të Policisë së Kosovës kanë filluar të grumbullohen në bazën “Bel
Mbështetën nga Ivanov, kush është grupi paramilitar që kërcënon shqiptarët “Vëllezëria Krishtere” është një organizatë me uniforma të zeza dhe emblema që së fundi u shfaqën në protestën e 13 qers
Tentoi të vriste gruan duke i prerë litarët e parashutës, por veprimi i saj befason të gjithë (FOTO LAJM) Emile Cilliers është shpallur fajtor në përpjekje për të vrarë gruan e tij, duke prerët litarët e parashutës së saj, duk
Maradona me punë të re në Bjellorusi, bëhet president Legjenda e Argjentinës Diego Maradona së fundmi është angazhuar me një punë të re në Bjellorusi, por jo larg futbollit
Rrëfen nëna: Vajzën e gjeta të lidhur me litar, do e përdhunonin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 13-vjeçare është marrë peng dhe është tentuar të përdhunohet nga tre të r
Milan dhe Liverpool përplasen në merkato për Ruben Neves Ruben Neves falë paraqitjeve të mira ka përfunduar në radarët e Milanit dhe Liverpoolit. Sipas medieve britanike, dy