999 rezultate për

listes

Bendtner plas "bombën": Kur shkova e Juventusi një grup futbollistësh po pinin cigare në tualet Sulmuesi danez, Nicolas Bendtner ndryshoi shumë klube dhe ai pati një aventurë të shkurtër në gjigantin italian Juventus
Të dënuar për vrasje, por jo vetëm: Kush janë dy emrat e tjerë që i shtohen listës së OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave, banues n
Cavani jasht listës për ndeshjen ndaj PSG-së, Solskjaer shpjegon arsyen Edinson Cavani nuk ishte në listën e lojtarëve të Manchester United për ndeshjen kundër PSG, dhe kjo i befasoi disa nga
Oriola e veshi e para, Cardi B mbajti fustanin e stilistes shqiptare në ditëlindje (FOTO LAJM) Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i st
OBRM-PDUKM: Politika e gabuar e Filipçes e çoi Maqedoninë në krye të listës me infektime dhe vdekje OBRM-PDUKM reaguan ndaj intervistës së ministrit Filipçe duke thënë se “Venko Filipçe për çdo ditë po e dëshmon se është
Për herë të parë pas një dekade, Ronaldo dhe Messi jashtë listës së ngushtë të UEFA-së Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë lënë jashtë listës së ngushtë për çmimin UEFA-së për ‘Lojtarin e Vitit’ për herë
Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO) “Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar. Dyshja vjen me një stil të veçant
"Dua të di mendimin e të gjithëve", Rama tregon si do të bëhet zgjedhja e listës së deputetëve Pas përfundimit të mbledhjes së grupit të PS, kryeministri Edi Rama ka sqaruar se si do të bëhet zgjedhja e listës së de
Fustani me luleshtrydhe, krijimi i stlistes shqiptare fiksoi gjithë botën gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Një fustan me luleshtrydhe është kthyer në fiksimin e të gjithëve në TikTok. Aq shumë njerëz e kanë dashuruar, saqë edhe
Lufta bëhet në Facebook: Rama në krye të listës, Berisha "sfumon" kryetarin Basha (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt
Vjosa Osmani kërkon përjashtimin e anëtarëve nga Lista serbe Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka kërkuar shkarkimin e anëtarëve të Listës Serbe që janë pjesë e Qeverisë
Listës së të prekurve i shtohen dhe katër punonjës të bashkisë Gjirokastër Numrit të të infektuare me koronavirus i shtohen dhe katër persona nga qyteti i Gjirokastrës. Tre prej personave të p
"Hashim Thaçi ia doli, e bëri Kosovën me qeveri të "Listës Srpska" Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, shkrimtari ynë Kim Mehmeti pohon se Hashin Thaçi jo vetëm që e bëri Kos
Pas Dacit, listës "së zezë" të Vettingut i shtohen dhe dy gjyqtarë të tjerë Prokuroria pritet të publikojë në ditët në vazhdim të dhëna komprometuese edhe për dy gjyqtarë të tjerë në organet e vet
Deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian pjesë e listës së 30 grave më frymëzuese Arba Kokalari është zgjedhur në listën e një prej 30 grave drejtuese më frymëzuese në Suedi sipas renditjes së Sweden’s
Abazi: Qeveria Kurti do të vazhdojë deri në zgjedhje Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, tha se lufta e suksesshme e Qeverisë Kurti kundër pandemisë do vazhdojë deri
Pjesë e bandës së ''të fortëve'' në Shkodër, 23 vjeçari i shtohet listës së të arrestuarëve Policia e Shkodrës ka vijuar operacionin “Maranaj”, ku pas njëë hetimi proaktiv disamujor, u siguruan prova për 19 të dy
Barcelona nxjerr në shitje 9 futbollistë Kriza ekonomike e shkaktuar nga pandemia e koronavirus, pritet të lërë pasoja dhe në merkaton e shumë klubeve. Dhe kl
Listës së OFL-së i shtohen dy emra të tjerë, kush janë "të fortit" e Beratit që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar fotmularin drejt dy personave në Berat të cilët duhet të deklarojnë pasurinë brenda
Performancat e shkëlqyera e vendosin Kumbullën në krye të listës së lojtarëve që kanë rritur më shumë vlerën Sezoni 2019-2020 do të mbahet mend gjatë nga Marash Kumbulla sepse nga një panjohur 20-vjeçari shqiptar u shndërruar në