999 rezultate për

liruar

KLGJ shtyn vendimin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha: Ka liruar "të fortët" me dashje Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë vendimin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha për në datën 4 mars. Kreu i ILD-së, Artur
I radhës për t'u liruar, kush është i dënuari që u bë "sebep" për arrestimin e gjyqtares Hoxha Ditën e sotme gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha u arrestua pas urdhrit të SPAK. Mësohet se gjyqtarja kishte planifikuar
I arrestuar për rrëmbimin e bujshëm, lihet i lirë Ardjan Docaj Një ndër personat e arrestuar si të dyshuar për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës është liruar nga burgu. Shtetasi A
E goditën 15 herë me kaçavidë, shqiptari i akuzuar në Greqi lihet i lirë Shqiptari i arrestuar nga policia greke me akuzën e bashkëpunëtorit në vrasjen e Mario Metajt është liruar nga akuzat. 3
I dha lirinë të fortëve të Bandës së Durrësit, shtyhet procesi për Enkelejda Hoxhën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë procesin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha. Kjo e fundit ka kërkuar kohë të njihet me do
Horror! Arrestohet mjeku që vrau dy pacientë me COVID-19 për të liruar shtretërit Policia italiane ka vënë në pranga një mjek pasi dyshohet se ka vrarë dy pacientë me COVID-19 për të liruar shtretërit g
"Të sëmurët me Covid nxirren nga spitali për të liruar vendet, vdesin në shtëpi" Ish-deputeti i Partisë Demokratike, mjeku Bardh Spahia dha sot detaje për denoncimin e bërë mbrëmjen e djeshme nga kryed
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Lirohet nga burgu polici që vrau George Floyd Ish oficeri i policisë së Minneapolis Derek Chauvin, i cili akuzohet se i mori jetën afro amerikanit George Floyd është
Meta "thumbon" hapur Ramën: Të rrëzojmë çdo mur dhe për t’u çliruar! "Është koha për të ecur në gjurmët e Rilindasve të vërtetë, për të rrëzuar çdo mur dhe për t’u çliruar nga çdo e keqe që
Arrestohet Kastro gjatë xhirimit të klipit të ri (FOTO LAJM) Kastro është prangosur nga autoritet për mos respektimin e masave. Kastro gjatë ditës së sotme kishte filluar xhirimi
Foshnja një muajshe nga Kosova mposht koronavirusin Foshnja, e cila ishte e para e infektuar me Covid-19 në Kosovë, është liruar nga Klinika e Neonatologjisë. Gjendja shënd
I akuzuar, Gjykata merr vendim për Vali Corleonen Princ Valentino Corleone, i njohur si Vali Corleone është liruar për herë të dytë nga akuzat. Ai ishte akuzuar se ka
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
"Kemi kaluar gjysmën e parë të kësaj të keqe", Pipero: Kur do të quhet Shqipëria e çliruar nga pandemia Mjeku Pëllumb Pipero, shpjegon kurbën e infektimeve në Shqipëri ku sipas tij, e gjitha ka një lidhje logjike. Sipas tij,
I vunë arkivol Kurtit para zyrës, lirohen aktivistët Aktivistët që i vunë funeral përballë zyrës së Kurtit, janë liruar. Policia e Kosovës ka njoftuar se katër aktivistët
Gjykata merr vendimin për Henri Çilin Gjykata e Përmetit ka dhënë pak minuta më parë masat e sigurisë për 30 të arrestuar e operacionit “Mezhgorani”. Mësoh
Rama s’i ndahet Klodiana Lalës: Je esëll? S’të vjen turp moj zonjë! Pas 7 vitesh në qeveri kryeministri Edi Rama thotë se në luftën kundër krimit nuk ka patur aleatë as prokurorët as gjyk
Borë si në Alaskë: Komuna hap tunele në Kamenicë për ta liruar rrugën (FOTO) Temperaturat e ulëta, reshjet e borës dhe erërat e fuqishme kanë shkaktuar probleme të mëdha në shumë komuna të vendit.
"Lulzim Berishës i është liruar pasuria me garanci të ish-deputetit të PS" 14 persona të dënuar për krime të rënda, por edhe në hetim kanë kaluar në “sitën” e OFL-së në vetëm 4 ditët e para të pu