999 rezultate për

liroi

Liroi "të fortin" e Myslym Shyrit, gruaja e Arben Bilalit kërcënon me jetë prokurorin Prokurori i rrethit gjyqësor Tiranë, Bajram Breçani është kërcënuar me jetë, pasditen e djeshme. Mësohet se Prokuror
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burg të përjetshëm, shkarkohet Markelian Kuqo Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin Markelian Kuqo. Gyqtari Kuqo liroi nga burgu Gert Gjinara
Liroi të dënuarin përjetë, Rama: I paudhi me çyrk gjykatësi Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kallëzimit të gjyqtarit Markelian Kuqo, i cili liroi Gerd Gjinerarin, i dënuar për
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burgim të përjetshëm, gjyqtari përballet sot me KLGJ Gjyqtari i Korçës, Markelian Kuqo, do të dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor, pasi më herët i ka dhënë lirinë të
Liroi vrasësin nga burgu, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive marramendëse të ish-gjyqtarit Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK i kërkoi të martën Gjykatës së Posaçme të Shkall
Liroi Lul Berishën e u dogj nga Vettingu, kush është gjykatësi që iu shkrumbuan makinat Makina e ish-kryetarit të Gjykatës Elbasan, Arben Vrioni u dogj mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit.
Gjykata e liroi, shikoni pritjen madhështore që i bënë fansat Ronaldinhos jashtë burgut (VIDEO) I vënë pas hekurave në fillim të marsit, legjenda e futbollit brazilian Ronaldinho u la I lira nga drejtësia paraguajane
Gjykata e liroi, dosja e Henri Çilit përfundon në SPAK Mbrëmjen e sotme, analisti Henri Cili u la i lirë nga Gjykata e Përmetit e cila i dha detyrim paraqitjeje këtij të fundi
"Pa sy, pa tru po vetëm me xhep", çfarë pritet të ndodhë me gjyqtaren që liroi Doklen e famshëm Në fjalën e tij për paketën anti KCCK, kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar të gjithë ata gjykatës dhe prokurorë që me
Liroi nipin e Enver Hoxhës e mikun e Mediut, kush është gjyqtari "zemërbardhë" i Fierit Çuditë në drejtësinë shqiptare nuk kanë të ndaluar. Ditën e sotme Gjykata e Fierit ka liruar Sardian Sulejmanin duke
Si gjykata e liroi Sulejmanin e bandës së Durrësit: Ishte i vogël kur kreu vrasjen (FOTO LAJM) Endrit Dokle dhe Lulzim Berisha nuk janë të vetmit ish-anëtarë të Bandës së Durrësit që janë liruar nga burgu sëfundmi.
Liroi Endrit Doklen, Etilda Gjonaj kërkon pezullimin e gjyqtares Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës
Nga Genc Tafili, Ilir Paja e Endrit Dokle: Kjo është gjyqtarja që liroi të dënuar të rrezikshëm Gjykata liroi dy ditë më parë Endrit Doklen, i dënuar fillimisht me burgim të përjetshëm. Gjyqarja që dha vendimin ës
Liroi nga burgu të rrezikshmin e Durrësit, Rama sulmon hapur gjyqtaren Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot gjyqtaren e Krujës Enkeleida Hoxha, pasi kjo e fundit dy ditë më parë mori vendimin
DETAJET/ "Bëmat" e gjyqtares që liroi sot anëtarin e bandës së Durrësit Endrit Dokle Vendimi për të liruar ish-kapon e njërës nga bandave famëkeqe të Durrësit, Endrit Dokle, ka firmën e gjyqtares Enkelejda
Foto të rralla nga shpërthimi i vullkanit ne Filipine Vullkani ‘Taal’ shpërtheu gjatë orëve të fundit në Filipine. Shpërthimi zgjati në harkun kohor prej orës 2 deri në 5 të
Liroi "Gert Gjeneralin", alarm për lëndë plasëse tek makina e gjyqtarit Një telefonatë ka alarmuar policinë e Korçës sipas të cilës një gjyqtari i ishte vendosur lëndë shpërthyese në makinë.
E RËNDË/ Gjyqtari bën drejtësi dhe më pas qëllon veten në gjykatë Një gjykatës tajlandez qëlluar veten në një sallë gjyqi pasi mbajti një fjalim të rrallë për sistemin e drejtësisë në ve
Flet ish-agjenti: Kush e liroi Thaçin në Shqipëri, pasi u arrestua pas vrasjes së gazetarit “Nëse është arrestuar Hashim Thaçi është arrestuar për krim ordiner. Hashim Thaçi flinte me një gazetar në dhomë, quhej
"Drejtori i burgut të Fierit liroi të dënuarin për vrasje" Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka bërë një denoncim, sipas të cilit drejtori i burgut të Fierit ka liruar nga bu