999 rezultate për

liri

Jepet dënimi për autorët e përgjimeve në Maqedoninë e Veriut, 12 vite burg për Mijallkovin Ish-shefi i Shërbimit sekret të Maqedonisë së Veriut, Sasho Mijallkov, u dënua të premten me 12 vjet heqje lirie, ndërsa
Fitoi lirinë, flet avokatja e infermieres të pëfshirë në skandalin "Tire" Pak më parë gjykata e Apelit ka lënë të lirë një nga infermierët dhe sanitaren e 'Shefqet Ndroqit' të cilat akuzohen të
Për të larguar problemet me kockat iu duhen vetëm këta dy përbërës Vaji i ullirit me kripë është gjithçka që iu duhet për kocka më të forta. Dhimbjet e kockave po kthehen në një proble
Pak ditë më parë u tranferua në Australi, ky është vendi fantastik ku është duke jetuar Liridon Krasniqi (VIDEO) Liridon Krasniqi para disa dite u prezantua si lojtari më i ri i klubit nga Australia, Newcastle Jets. Ish-futbollist
Bashkëpunuan me Tiren, infermieret e arrestuara kërkojnë lirinë Infermieret dhe sanitarja e Sanatoriumit të cilat rezultojnë të përfshira në skemën e korrupsionit të "Tires" kanë kërku
Lirimi i Billës, KLGJ shqyrton kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Hoxha KLGJ po shqyrton kërkesën e ILD-së për shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha. Kërkesa për shk
Jo në krah të Liries, Sali Berisha bën urimin jo të zakontë për Shën Valentin (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha u ka uruar festën e të dashuruarve shqiptarëve. Ndryshe nga vitet e tjera ku ai pozont
Kush është i "forti" i rrugës së Kavajës që do të lironte gjyqtarja Hoxha Gjyqtarja Enkeleda Hoxha po përgatiste një tjetër lirim të bujshëm. Bëhet fjalë për lirimin e ‘të fortit’ të rrugës së K
Enkeleda Hoxha dhe avokati Tabaku takoheshin sheshit në Krujë, dalin fotot nga embëltorja Ditën e djeshme gjyqtarja Enkeleida Hoxha, sekretarja e gjykatës dhe avokati Aldo Tabaku u arrestuan me bujë nga SPAK.
Përgjimet e SPAK: Pas gjyqtares, më 15 shkurt pritet shkarkimi i prokurorit Memia Pasi SPAK çoi prapa hekurave gjyqtaren e Krujës, Enkelejda Hoxha dhe 9 të arrestuar të tjerë ku nëpërmjet korrupsionit f
Zbulohet shuma e majme për të cilën Hoxha do i jepte lirinë vrasësit Detaje të reja mësohen pas arrestimit me urdhër të SPAK të gjyqtares Enkeleda Hoxha në Krujë. Mësohet se Hoxha, kisht
I dha lirinë Tafilit, Pajas e Dokles: Kush është gjyqtarja që u arrestua sot Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga SPAK. Gjyqtarja e Krujës më herët ka
Nga zemra deri te flokët, vaji çudibërës shëron gjithçka Nëse jeni duke e kërkuar ndonjë mjet natyror efektiv për tretje, sëmundjet e zemrës, flokëve, lëkurës apo për humbje pes
Nga zemra tek kapsllëkun, kura me vaj ulliri dhe limon ideale për këto probleme Prej shumë vitesh njerëzit e kanë përdorur kurën natyrale me vaj ulliri dhe limon në të mirë të shëndetit dhe trupit.
Vaj ulliri me limon, kura që nuk e keni njohur ende Prej shumë vitesh njerëzit e kanë përdorur kurën natyrale me vaj ulliri dhe limon në të mirë të shëndetit dhe trupit.
Italianët pushtojnë kafenetë pas lirimit të masave nga qeveria Shteti italian ka filluar të lehtësojë masat shtërnguese që kishte vendosur për frenimin e pandemisë , gjë që solli hapj
Rrezikon 3 vite heqje lirie, Adriatik Llalla del sot përpara gjykatës Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla pritet të dalë sot para gjykatës në orën 14:00, ndërsa mbetet për tu parë nëse do të j
Nëse plotësojnë kushtet, të burgosurit në Shqipëri mund të përfitojnë 20 ditë liri çdo vit Shumë të burgosur në Shqipëri, duke nisur nga viti në vazhdim, përfitojnë 20 ditë liri çdo vit nëse plotësojnë disa krit
Favorizoi lirimin e Hekuran Billës, kërkohet shkarkimi i prokurorit Bujar Memia Pas gjyqtares Enkeleda Hoxha, Inspektori i lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e prokurorit të Krujës Bujar Memia.
"Putin është hajdut", arrestohen 750 persona gjatë protestave për lirimin e Navalnyt Policia ruse arrestoi më shumë se 450 veta gjatë protestave në Siberi dhe Lindjen e Largët të Rusisë të Dielën ndërsa mb