ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

lire

Mjeku alternativ në "Zonë e Lirë": Për dy javë zhduket COVID-19 “Si të shpëtojmë ne dhe njerëzimi nga Covidi, çfarë ilaçi të përdorim?”, ka qenë një nga pyetjet e qytetarëve për Ruzhdi
Si sot e 13 vite më parë, Ronaldo realizoi supergolin e parë nga gjuajtja e lirë në Champions (VIDEO) Si sot e 13 vite më parë pesë herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, shënonte golin e parë nga gjuajtja e lirë
Vaksina me 90% efektivitet, Astra Zeneca zbulon koston super të lirë Kompania Astra Zeneca që po bashkëpunon me universitetin e Oksfordit për të sjellë sa më shpejt vaksinën e koronavirusit
Situatë e vështirë në QKUK: S'ka shtretër të lirë, disa mjekë me Covid-19 Infektologu, Sali Ahmeti, në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar gjendjen momentale me Covid, në Klinikën Infektive
Mjeku ngriti alarmin për ezaurimin e kapaciteteve, qeveria: Kemi shtretër bosh! (VIDEO) Qeveria ka hedhur poshtë akuzat se janë ezauruar kapacitetet spitalore në spitalet Covid duke treguar dhe me pamje se en
U shoqërua se nuk kishte maskë, lihet i lirë ish-deputeti Ish-deputeti i PD Kastriot Islami është lënë i lirë pas një ore në komisariatin e policisë numër. 2. Islami u shoqëru
Së shpejti në ekran, ish-Sofi zbulon nëse do të rikthehet te "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Edhe pse është larguar prej kohësh nga emisioni, Xheni Brahaj nuk mund të shpëtojë lehtë nga titulli "Sofi e Zonë e Lirë
Filipçe: Në Strumicë e Kumanovë nuk ka shtretër të lirë Minsitri i shëndetësisë Venko Filipce tha se në të gjitha spitalet përveç në Strumicë dhe Kumanovë ka shtretër të lirë p
Shqipëria e Serbia, pa pasaporta, edhe Kosova në Samitin e Sofjes për tregun rajonal Qytetarët e Shqipërisë dhe Serbisë do të lëvizin tashmë vetëm me karta identiteti. Marrëveshja është nënshkruar onli
Dani Alves: Drejtuesit e Barçës s'kishin këllqe të pranonin gafën Dani Alves luajti 8 sezone me Barcelona, përpara se të kalonte si lojtar i lirë te Juventusi në verën e vitit 2016. Mbro
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) Nëse do flisnim për lezetin e emisionit "Zonë e Lirë" në drejtimin e Arjan Çanit, padyhim që është "Sofia" e tij e cila
Rëndohet situata e Covid-19 në Kosovë, në Infektive kanë mbetur vetëm 20 shtretër të lirë Rritja tej mase e numrit të të infektuarve me koronavirus aktualizon çështjen e kapaciteteve të shtretërve për pacientë.
U përplas me policisë, lirohet avokati në Lezhë Avokati Gjergj Neli, i cili u arrestua dy ditë më parë për kundërshtim dhe dhunë ndaj uniformave të policisë është lënë
Çomo: Jemi në krye të detyrës, 50 shtretër të lirë në dy spitalet COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar nga afër këtë të diel Spitalin Infektiv, nga ku vetë Shefja e
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM) "Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme. E çfa
Fenelinë si ajo e policisë me vete, arrestohet një person në vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona, ndërsa tre të tjerë janë në procedim në gjendje të lirë. Një 37-vjeça
Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit t
Robert Aliaj sulmon artistët që iu futën politikës: E bëjnë për para! Artisti Robert Aliaj mbrëmjen e sotme në "Open" ka komentuar lëvizjen e kolegëve të tij për tu futur në politikë. Si
Goditja e lirë e pazakontë e Italisë ndaj Polonisë (VIDEO) Në kuadër të Ligës së Kombeve, Polonia dhe Italia luajtën dje baras 0:0. Ne nuk pamë një gol në këtë ndeshje, dhe mom
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl