999 rezultate për

lirĂ

Jozefina Topalli me parti të re, analisti: Ose është delirante ose e blerë nga Rama! Analisti Fatos Lubonja, ka komentuar situatën politike në vend, ku flitet për krijimin e partive të reja në prag të zgje
Klinika Infektive vetëm 8 vende të lira për pacientë Kapacitetet spitalore janë zvogëluar dukshëm për një kohë të shkurtër pasi në secilën nga pesë ditët e fundit në vendin
Harrojeni gjinekologun, kush është bima që bën mrekullira Alchemilla vulgaris është bima më e shëndetshme kundër shumë sëmundjeve të grave. Ajo përmban acide organike, vaj esenci
Kahraman në probleme me ish-bashkëshorten: Martohemi ose më jep paratë (FOTO LAJM) Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, po kalon një periudhë aspak të mirë për shkak të problemeve me ish-bashk
U hodh nga kati i 3 i Sanatoriumit, stilistja e njohur nxjerr fotot e fundit të 29-vjeçarit (FOTO LAJM) Stilistja e njohur shqiptare, Lira Koça ka përcjellë dje për në banesën e fundit djalin e saj, Xhino Koça. Ajo ka nda
U hodh nga spitali ku po kurohej nga COVID-19, stilistja e njohur rrëqeth me fjalët për të birin Pak ditë më parë Shqipëria u trondit ku një i ri me COVID-19 u hodh nga spitali duke humbur jetën dhe pse ishte drejt sh
Tifozët renditin 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave Tifozët e kanë votuar Juninhon si goditësin më të mirë të gjuajtjeve të lira. Legjenda braziliane ndër vite kishte sh
Unazë me diamant për 4 dollarë, këta njerëz blenë "mrekullira" me kaq pak (FOTO LAJM) Rastësia, mbret i botës. Pikërisht nga kjo shprehje kanë përfituar këta njerëz që janë gjendur në kohën, vendin dhe d
Veshje plot sharm, por të lira të Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Pavarësisht se markat e luksit kanë një rëndësi të madhe duke sjellë trendet e reja, përpos copave cilësore dhe dizenjov
Meta si Rama, përshëndet marrëveshjen por thumbon anëtarët: Nuk garanton asgjë Ashtu edhe Rama, Presidenti Meta duket i pakënaqur nga marrëveshja e palëve politike për Reformën zgjedhore. Kryetari
"U dashurova me të, por pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë tjetër", historia e dhimbshme e gruas Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer his
Nëna me dy jetimë që jetonin në kushte mizerje bëhet me shtëpi të re Ekipi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në fshatin Mollaj të Ballshit. Në këtë fshat të largët jeton Edli
Shijoni 10 golat e pabesueshëm nga goditjet e lira të Jouninho (VIDEO) Një nga specialistët më të mirë të goditjeve të dënimit ishte padyshim Juninho Pernambucano, i cili për Lyon mbetet legj
SKANDAL/ Ambulanca lë te dera e qendrës shëndetësore gruan mbuluar me batanije (VIDEO) Disa qytetarë kanë denoncuar përmes një video një skandal që ka ndodhur së fundit në qendrën shëndetsore Lira në qytetin
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Freedom House: Maqedonia e Veriut, demokraci e pjesshme nga 59 në 63 falë zgjedhjeve presidenciale, përmirësimit të gjendjes së medias dhe situatës së sigurisë. Megjithatë a
Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja Mbi 300 milionë palë këpucë përfundojnë në depo çdo vit. Por ne mund të zvogëlojmë sasinë e këtyre këpucëve duke iu mësu
Xhaferi: Institucionet duhet të sigurojnë kushte zgjedhje të lira dhe demokratike Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në konferencë për shtyp duke ju drejtuar qytetarëve pas shpërndarjes së djeshme të Ku
"Për kokën e fëmijës", Lira Gjika kritika të ashpra prindërve që betohen kështu (VIDEO) Lira Gjika e ftuar në "Provokacija" lëshoi disa kritika për prindërit që betohen për "Kokë të djalit", apo për “Kokë të