999 rezultate për

liqenin

I moshuari humb jetën në liqenin e Pogradecit, po lahej me të vëllanë Një 80 vjeçar ka gjetur vdekjen në liqenin e Pogradecit mesditën e sotme. Policia lokale bëri me dije se viktima është s
Zbuloni liqenin e tmerrshëm që ju vret brenda një ore pranë tij (FOTO LAJM) Mirë se vini në liqenin e ‘mrekullueshëm’ rus Karachay, i cili edhe zyrtarisht është shpallur si vendi më i ndotur në pl
Duna ranore "gëlltit" një shtëpi të tërë në liqenin e Miçiganit (FOTO & VIDEO) Një dunë ranore ka mbuluar një shtëpi të tërë në brigjet e arta të Liqenit të Miçiganit. Shtëpia, e cila përdorej pë
70-vjeçari tenton të mbytet në liqenin artificial, nxirret i traumatizuar (VIDEO) Ditën e sotme një i moshuar rreth të 70-ave ka tentuar t’i japë fund jetës tek liqeni artificial në Tiranë. Ai ka hyrë m
Peshqit e ngordhur në liqenin e Fierzës, ja çfarë deklaron Inspektoriati i Peshkimit Ditën e djeshme u bë me dije zbulimi i një sasie të madhe me peshk Gjucë të cilët gjendeshin të ngordhur në ujrat e liqe
20 ton peshk vritet me dinamit, masakër ekologjike në liqenin e Fierzës (FOTO LAJM) Në liqenin e Fierzës ka ndodhur një masakër e vërtetë ndaj peshkut. Specialistët e zonës denoncojnë në media se janë të
Niveli në liqenin e Ohrit po rritet mbi normat e lejuar Niveli i Liqenit të Ohrit është dy centimetra mbi minimumin e lejuar, ndërsa dukshëm është ulur niveli i ujit në lumin D
Njihuni me liqenin "Blue Pond" në Japoni që ndryshon vazhdimisht ngjyrën (FOTO LAJM) Blue Pond është mbase liqeni më i bukur në pjesën veriore të Japonisë dhe është bërë një destinacion për turistët nga ve
Mbillen pemë të reja në Liqenin Artificial të Kasharit, Veliaj: Shtojmë gjëlbërimin dhe ulim ndotjen në qytet Në zbatim të Planit të Përgjithshëm Vendor, i cili parashikon mbjelljen e 2 milionë pemëve të reja, që do të jenë pjesë
Stërvitja ekstreme e trupave amerikane në liqenin e akullt (VIDEO) Pamjet tregojnë se si stërviten trupat amerikane gjatë dimrit. Gjatë stërvitjes së dimrit ushtarët janë të detyruar të n
Policia Kufitare shpëton 50-vjeçarin në liqenin e Pogradecit Policia Kufitare ka shpëtuar një 50-vjeçar që lundronte me varkë në liqenin e Pogradecit. Pas marrjes së njoftimit n
Flet dëshmitari: Si e shpëtova 15-vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e T
Pas tragjedisë fëmijët vazhdojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë të Kasharit (FOTO LAJM) Gjatë kohës që polumbarët kërkonin trupin e 12¬vjeçarit që u mbyt tragjikisht në rezervuarin e Mëzezit, fëmijë të tjerë
Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit (VIDEO) Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenit të Kasharit trupin e 12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke
TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e li
U mbyt në Liqenin Artificial se nuk mori kredi, Policia: Ngjarja aksidentale Policia e Tiranës e ka cilësuar si "aksidentale" vetëvrasjen duke u mbytur në Liqenin Artificial 47-vjeçari Edmond Ramus
Bashkia nis mbjelljen e fidanëve në Liqenin Artificial, së shpejti pyllëzohet Parku i Farkës Së shpejti, Bashkia e Tiranës do të nisë pyllëzimin e Parkut të Liqenit të Farkës, për ta shndërruar atë në mushkërinë e
Trofta në liqenin e Ohrit po zhduket Ohri po e humbet namin si qytet më i bukur në Maqedoni pasi i rrezikohet edhe pulla që UNESCO i kishte dorëzuar si qytet
Gjendet pas një viti iPhone që ra në liqenin e akullt, punon sërish (FOTO LAJM) Një peshkatar të cilit i ra celulari i tij iPhone në një liqen të akullt ka zbuluar se smartfoni i tij u gjet një vit më
Tmerruese / Mbeturinat notojnë mbi Liqenin e Dibrës (FOTO) Liqeni i Dibrës është tejmbushur me mbeturina. Pamjet tregojnë se situata në Liqenin e Dibrës është vërtetë shqetësu