999 rezultate për

liqeni

I mbytur prej dy ditësh, polumbarët nxjerrin trupin e 24 vjeçarit në ujërat e liqenit të Shkodrës Polumbarët kanë gjetur sot dhe kanë nxjerrë trupin e të riut Bekim Dema. 24 vjeçari që u mbyt teksa po lahej dy ditë
Mbytet një i ri në liqenin e Shkodrës Një tjetër i ri është mbytur ditën e sotme, një 24-vjeçar raportohet se është mbytur në liqenin e Shkodrës. Ngjarja e
Shkulet nga Kodrat e Liqenit pllaka përkujtimore e grushtit të shtetit të pretenduar në Turqi (FOTO LAJM) Hiqet pllaka përkujtimore që është vënë te Kodrat e Liqenit për të kujtuar grushtin e shtetit të 15 korrikut 2016 të pre
Shëronte të infektuarit nga COVID-19?! Bllokohet vizita në liqenin rozë Ngjarje të tilla si pandemitë, natyrisht lënë vend për t’u komentuar edhe pas qindra vjetësh, ndërsa përmasa e tyre dhe
Gjendet i pajetë trupi i 16 vjeçarit në ujrat e Prespës Forcat e ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të 16 vjeçarit nga Resnja n
Dalin pamjet, Rama jep leje për ndërtimin e një pallati 14 kate tek Parku i Liqenit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka miratuar në Këshillin Kombëtar të Territorit dhënien e lejes për ndërtimin e një kulle në zonën
E dhimbshme, momenti kur familjarët e aktores që u zhduk vizitojnë liqenin (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Naya Rivera është zhdukur ditën e mërkurë, pasi kishte shkuar për një shëtitje me varkë vetëm me të b
Vazhdojnë kërkimet për aktoren amerikane, policia jep lajmin e keq Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, teksa kërkonin për aktoren Naya Rivera,
Rrezikon të mbytet një 65 vjeçar te Liqeni Artificial në Tiranë Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial. Sipas policisë 65-vjeçari Gj.C i cili gjatë kohës që ka qene
Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit Sot pasdite në ujërat e Liqenit të Ohrit është gjetur bjë trup i pajetë i një burri . Rastin në polici është paraqitur n
NASA fotografon një vorbull në mes të Liqenit të Shkodrës Një vorbull në qendër të Liqenit të Shkodrës, liqenin më të madh në Gadishullin Ballkanik, është kapur nga NASA. Kjo pam
Detaje nga tragjedia në Milloshevë: Dy fëmijët shkuan për t’u larë në liqenin disa metra të thellë Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për ngjarjen tragjike që ndodhi sot në fshatin Milloshevë, ku dy fëmijë humbën
E rëndë në liqenin e Fierzës, mbytet 16 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Mësohet se një 16 vjeçar është mbytur mesditën e sotme në liqe
Fshati që është nën ujë që nga viti 1994 mund të shfaqet përsëri Një fshat italian i shekullit të 12-të i zhytur nën ujë për më shumë se 25 vjet, shpejt mund të shihet përsëri. Fshat
NASA publikon fenonomenin e rrallë në Shqipëri: Një tornado në liqenin e Shkodrës Imazhi i një tornadoje në mes të një liqeni. Ky fenomen mbresëlënës i përjetësuar nga NASA që nga hapësira nuk është gjë
Veliu bën skandal, merr në mbrojtje policët që dhunuan 15 vjeçarin te Liqeni (VIDEO) Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ditën e sotme ka marrë në mbrojtje efektivët e policisë që dhunuan 15-vjeçarin
Shkoi për të peshkuar, 67 vjeçari gjendet i mbytyr në liqenin e Shkodrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 67 vjeçaar është mbytur në liqen. Nga familjarët mësohet se viktima
Mosbindje civile? Zbulohet lëvizja e re e aktivistëve: Merrni filxhan me vete! Aktivisti Erion Kristo deklaroi ditën e sotme se do të dilte personalisht tek parku i liqenit artificial për të "shkelur
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
Pedagogu sfidon Ramën: Futet te parku i Liqenit Artificial në Tiranë Pedagogu Erion Kristo “sfidon” Ramën dhe “hap” parkun e Liqenit Artificial pasditen e sotme. Përmes një postimi në Fa