999 rezultate për

liqeni

E rëndë, 23-vjeçari vetëmbytet në liqenin e Ulzës Një 23-vjeçar me iniciale A.C. është vetëmbytur mbrëmjen e djeshme në liqenin e Ulzës, që ndodhej shumë pranë banesës së
Mbytet në liqenin e Banjës 53 vjeçarja Një grua është gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në liqenin e Banjës në Gramsh. Viktima është rreth moshës 53-vjeç, n
"Liqeni i Butrintit apo i Ohrit"?, Kiara e bëri zgjedhjen e saj publikisht (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito ishte një ndër të ftuarat e të shtunës që lamë pas në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Lua
U kap pa maskë nga liqeni, policia shoqëron ish-deputetin Kastriot Islami Ish-deputeti Kastriot Islami është shoqëruar në polici. Burimet bëjnë me dije se ish-deputeti është shoqëruar për mos
Rrezikon 7 vite burg për armë pa leje, si u zbulua i riu te "Liqeni i thatë" "Shqiponjat" e kryeqyetit kanë arrestuar një të ri të cilit i është gjetur municion dhe armë pa leje. Shtetasi J. M.,
"Më pak gjumë", Meta e nis ditën me ecje nga liqeni Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në Facebook, ku shfaqet te Liqeni Artificial. I veshur me një xhup të zi,
Video për të mos u humbur! Rama ia merr këngës popullore me këngëtarin nga Liqeni (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri mbajti Asamblenë Kombëtare të PS ku kërkoi nga socialistët dhe shqiptarët një mandat të trëtë
Situatë alarmante në liqenin e Ohrit, bie ndjeshëm niveli i ujit Ishuj të vegjël u shfaqën në brigjet e Liqenit të Ohrit, në vende të cilat më herët ishin nën ujë. Kjo situatë është rez
Vendoset data se kur do të mblidhet Asambleja e PS-së Asambleja e PS ka vendosur të mblidhet me datë 9 tetor në ambientet e Liqenit Artificial në orën 15:30. Prej disa jav
​Një rrjet liqenesh të fshehura zbulohen në Mars Marsi është i njohur për peizazhin e tij të kuqërremtë dhe të ftohtë në shkretëtirë. I gjithë planeti është i mbuluar
Gjergj Luca bën të vetin edhe liqenin në Butrint, biznes për 30 vjet me vetëm 1 euro (FOTO LAJM) Gjergj Luca, administratori i firmës së peshkut duket se nuk është mjaftuar me 3000 m2 truall dhe det në Shëngjin dhe 13
Aksident masiv në Pogradec, përplasen 3 makina Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Pogradec. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme, më konkretisht pranë
Grenell: Kosova dhe Serbia janë pajtuar që Ujmani të quhet Liqeni Trump I dërguari i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thënë se Kosova dhe Serbi
​Kurti akuzon Hotin: Nuk di të dallojë liqenin natyral prej atij artificial Lëvizja Vetëvendosje po konsideron se në negociata me Serbinë, Kosovën e ka përfaqësuar një kryeministër që nuk e din da
Kurti për Ujmanin: Liqenin e kanë ndërtuar kosovarët dhe është vetëm i tyre Ish kryeministri i Kosovës Albin Kurti është shprehur në Facebook lidhur me liqenin e Ujmanit dhe përkatësinë e tij terr
Pamje e rrallë, mijëra zogj pushtojnë liqenin e Hencit (VIDEO) Fotografi Arian Mavriqi, kësaj radhe ka sjellë pamje tejet të bukura nga liqeni i Hencit në Fushë Kosovë. Ai ka publi
Magjepsëse, kriporja dhe "liqeni" rozë në Nartë (FOTO LAJM) Laguna e Nartës ofron gjithnjë pamje fantastike, herë me gjallesat që jetojnë aty dhe herë me kriporet që i japin zonës
Pamjet magjepsëse, kriporja dhe "liqeni" rozë në Nartë (FOTO LAJM) Laguna e Nartës ofron gjithnjë pamje fantastike, herë me gjallesat që jetojnë aty dhe herë me kriporet që i japin zonës
E rëndë në Farkë, gjendet i mbytur në liqen 14 vjeçari Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të
Pse liqeni i Ujmanit është kaq strategjik për Kosovën? Kjo pamje e ilustron shkurtimisht (VIDEO) Në javët e fundit u shtuan debatet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë, ndërkohë që sot u nënshkrua edhe ma