999 rezultate për

liqeni

E dhimbshme, momenti kur familjarët e aktores që u zhduk vizitojnë liqenin (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Naya Rivera është zhdukur ditën e mërkurë, pasi kishte shkuar për një shëtitje me varkë vetëm me të b
Vazhdojnë kërkimet për aktoren amerikane, policia jep lajmin e keq Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, teksa kërkonin për aktoren Naya Rivera,
Rrezikon të mbytet një 65 vjeçar te Liqeni Artificial në Tiranë Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial. Sipas policisë 65-vjeçari Gj.C i cili gjatë kohës që ka qene
Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit Sot pasdite në ujërat e Liqenit të Ohrit është gjetur bjë trup i pajetë i një burri . Rastin në polici është paraqitur n
NASA fotografon një vorbull në mes të Liqenit të Shkodrës Një vorbull në qendër të Liqenit të Shkodrës, liqenin më të madh në Gadishullin Ballkanik, është kapur nga NASA. Kjo pam
Detaje nga tragjedia në Milloshevë: Dy fëmijët shkuan për t’u larë në liqenin disa metra të thellë Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për ngjarjen tragjike që ndodhi sot në fshatin Milloshevë, ku dy fëmijë humbën
E rëndë në liqenin e Fierzës, mbytet 16 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Mësohet se një 16 vjeçar është mbytur mesditën e sotme në liqe
Fshati që është nën ujë që nga viti 1994 mund të shfaqet përsëri Një fshat italian i shekullit të 12-të i zhytur nën ujë për më shumë se 25 vjet, shpejt mund të shihet përsëri. Fshat
NASA publikon fenonomenin e rrallë në Shqipëri: Një tornado në liqenin e Shkodrës Imazhi i një tornadoje në mes të një liqeni. Ky fenomen mbresëlënës i përjetësuar nga NASA që nga hapësira nuk është gjë
Veliu bën skandal, merr në mbrojtje policët që dhunuan 15 vjeçarin te Liqeni (VIDEO) Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ditën e sotme ka marrë në mbrojtje efektivët e policisë që dhunuan 15-vjeçarin
Shkoi për të peshkuar, 67 vjeçari gjendet i mbytyr në liqenin e Shkodrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 67 vjeçaar është mbytur në liqen. Nga familjarët mësohet se viktima
Mosbindje civile? Zbulohet lëvizja e re e aktivistëve: Merrni filxhan me vete! Aktivisti Erion Kristo deklaroi ditën e sotme se do të dilte personalisht tek parku i liqenit artificial për të "shkelur
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
Pedagogu sfidon Ramën: Futet te parku i Liqenit Artificial në Tiranë Pedagogu Erion Kristo “sfidon” Ramën dhe “hap” parkun e Liqenit Artificial pasditen e sotme. Përmes një postimi në Fa
Sapo kishte përfunduar dializën, kush është 57 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në liqenin e Banjës (FOTO LAJM) Një aksident me pasojë vdekjen e një 57 vjeçari ndodhi ditën e sotme në fshatin Shushicë të Gramshit. Viktima është G
Mjeti përfundon në liqenin e Banjës, humb jetën 50 vjeçari (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në liqenin e Banjës në Gramsh. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur në f
Qytetarët e pabindur që mbushën parkun e liqenit pushojnë nga puna shefin e policisë Është shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit nr.1 që prek zonën e liqenit, Oltion Agolli. Shkak për pushimin e tij
Fëmija i diplomatit amerikan gjen ''të bardhë'' te liqeni Artificial Dhjetë ditë më parë, në komisariatin numër 1 në kryeqytet, një diplomat amerikan ka dorëzuar një dozë të vogël lëndë nar
Futbollisti ironizon Ramën: Më të sigurt në stadium apo te Liqeni për masat ndaj coronavirusit? (FOTO LAJM) Sherif Kallaku, lojtari i Teutës dhe njëkohësisht kapiteni i ekipit kombëtar U21, ashtu si dhe shumë futbollistë dhe per
Liqeni i Prespës, rënie drastike e nivelit të ujit Rënia drastike e nivelit të Liqenit të Prespës dhe gjendja alarmante në të cilën gjendet, mund të ketë ndikim edhe ndaj