999 rezultate për

liqen

Video për të mos u humbur! Rama ia merr këngës popullore me këngëtarin nga Liqeni (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri mbajti Asamblenë Kombëtare të PS ku kërkoi nga socialistët dhe shqiptarët një mandat të trëtë
Situatë alarmante në liqenin e Ohrit, bie ndjeshëm niveli i ujit Ishuj të vegjël u shfaqën në brigjet e Liqenit të Ohrit, në vende të cilat më herët ishin nën ujë. Kjo situatë është rez
Vendoset data se kur do të mblidhet Asambleja e PS-së Asambleja e PS ka vendosur të mblidhet me datë 9 tetor në ambientet e Liqenit Artificial në orën 15:30. Prej disa jav
​Një rrjet liqenesh të fshehura zbulohen në Mars Marsi është i njohur për peizazhin e tij të kuqërremtë dhe të ftohtë në shkretëtirë. I gjithë planeti është i mbuluar
Gjergj Luca bën të vetin edhe liqenin në Butrint, biznes për 30 vjet me vetëm 1 euro (FOTO LAJM) Gjergj Luca, administratori i firmës së peshkut duket se nuk është mjaftuar me 3000 m2 truall dhe det në Shëngjin dhe 13
Aksident masiv në Pogradec, përplasen 3 makina Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Pogradec. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme, më konkretisht pranë
Grenell: Kosova dhe Serbia janë pajtuar që Ujmani të quhet Liqeni Trump I dërguari i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thënë se Kosova dhe Serbi
​Kurti akuzon Hotin: Nuk di të dallojë liqenin natyral prej atij artificial Lëvizja Vetëvendosje po konsideron se në negociata me Serbinë, Kosovën e ka përfaqësuar një kryeministër që nuk e din da
Kurti për Ujmanin: Liqenin e kanë ndërtuar kosovarët dhe është vetëm i tyre Ish kryeministri i Kosovës Albin Kurti është shprehur në Facebook lidhur me liqenin e Ujmanit dhe përkatësinë e tij terr
Pamje e rrallë, mijëra zogj pushtojnë liqenin e Hencit (VIDEO) Fotografi Arian Mavriqi, kësaj radhe ka sjellë pamje tejet të bukura nga liqeni i Hencit në Fushë Kosovë. Ai ka publi
Magjepsëse, kriporja dhe "liqeni" rozë në Nartë (FOTO LAJM) Laguna e Nartës ofron gjithnjë pamje fantastike, herë me gjallesat që jetojnë aty dhe herë me kriporet që i japin zonës
Pamjet magjepsëse, kriporja dhe "liqeni" rozë në Nartë (FOTO LAJM) Laguna e Nartës ofron gjithnjë pamje fantastike, herë me gjallesat që jetojnë aty dhe herë me kriporet që i japin zonës
E rëndë në Farkë, gjendet i mbytur në liqen 14 vjeçari Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të
Pse liqeni i Ujmanit është kaq strategjik për Kosovën? Kjo pamje e ilustron shkurtimisht (VIDEO) Në javët e fundit u shtuan debatet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë, ndërkohë që sot u nënshkrua edhe ma
Takimi në Shtëpinë e Bardhë, vendoset flamuri i Kosovës te Liqeni i Ujmanit Në ditën e takimit Kosovë-Serbi në Uashington, disa të rinj kanë vendosur flamurin e Kosovës te Liqeni i Ujmanit, raport
Dyshohet se një i ri nga Opoja ka vdekur në një liqen në hyrje të Maqedonisë së Veriut Një person ka vdekur në një liqen në hyrje të Maqedonisë së Veriut. Lajmin për “Zëri”-n e ka konfirmuar, zëdhënësi i
I mbytur prej dy ditësh, polumbarët nxjerrin trupin e 24 vjeçarit në ujërat e liqenit të Shkodrës Polumbarët kanë gjetur sot dhe kanë nxjerrë trupin e të riut Bekim Dema. 24 vjeçari që u mbyt teksa po lahej dy ditë
Policia jep detajet për ngjarjen në Shkodër: 24-vjeçari u hodh nga varka, por nuk doli nga uji! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Liqenin e Shkodrës, ku një 24 vjeçar dyshohet se është mbytur. Kanë qenë dy çifte n
Mbytet një i ri në liqenin e Shkodrës Një tjetër i ri është mbytur ditën e sotme, një 24-vjeçar raportohet se është mbytur në liqenin e Shkodrës. Ngjarja e
Shkulet nga Kodrat e Liqenit pllaka përkujtimore e grushtit të shtetit të pretenduar në Turqi (FOTO LAJM) Hiqet pllaka përkujtimore që është vënë te Kodrat e Liqenit për të kujtuar grushtin e shtetit të 15 korrikut 2016 të pre