999 rezultate për

lippi

Zyrtare: Lippi merr drejtimin e përfaqësueses së njohur Marcello Lippi është emëruar trajner i Kinës për të dytën herë, ndërsa po përgatitet për eliminatoret e Kupën së Botës “
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Lippi: Mungesa e Chiellinit i kushtoi Juventusit eleminimin nga Champions Marcello Lippi, ish-trajner i Italisë, Juventusit dhe Interit është rikthyer të analizojë edhe një herë atë eliminim dra
Lippi: Juventusi është favorit për të fituar Championsin Marcello Lippi beson se Juventus është favorit që ta fitojë UEFA Champions League. “Kurrë nuk lodheni së fituari tro
Lippi: Është koha që Juventusi të “pushtojë” Europën Ish-trajneri i skuadrës së Juventusit, Marcello Lippi beson se bardhezinjtës kanë të gjitha mundësitë për të fituar trip
Juventus barazon rekordin e Lippit Skuadra e Juventusit të këtij sezoni ëshytë i destinuar për të thyer rekorde të një pasnjëshme. Bardhezinjtë koleksionua
Lippi për kartonin e kuq të Ronaldos: Gjyqtari kishte haluçinacione Ish-trajneri i Juventusit, Lippi, në një intervistë për “Tuttosport” ka deklaruar se nuk është fare dakort me gjyqtarin
Lippi kujton Botërorin e vitit 2006: Gattuso donte të më vriste Italia nuk është në këtë Botëror, por në 2006 ka qenë dhe ka fituar. Trajneri i atij ekipi, Marcello Lippi, e kuptoi se
Habit trajneri italian: Ronaldon do të luaj edhe katër vite te Juventus Ish-trajnerit kampion bote i kombëtares së Italisë dhe Juventusit, Marcello Lippi, ka folur në lidhje me transferimin e
Lippi:Asgjë nuk mund ta njollosë karrierën e Buffonit Ish-trajneri i Juventusit dhe Italisë, Marcello Lippi, beson se asgjë nuk mund ta njollosë karrierën e Gianluigi Buffoni
Lippi i jep një këshillë miqësore Allegrit Marcello Lippi i ka dhënë një kësillë miqësore Massimiliano Allegrin për të ardhmen e tij. Paris Saint-Germainit desh
Lippi tregon problemin e Interit Iss-trajneri i Juventusit, Marcello Lippi mendon se e ka gjetur problemin e Interit. Ai mendon se Interi ka probleme psi
Lippi tregon shkaktarët e krizës së thellë që ka pushtuar Interin Interi ishte i pamposhtur për katër muajt e parë të sezonit, derisa një humbje 3-1 ndaj Udinesit solli një krizë te klub
Lippi tradhëton Juven: Napoli në rrugën e duhur për të fituar titullin Marcello Lippi, ish-trajneri i Juventusit, i fundit që i ka sjellë Ligën e Kampioneve bardhezinjve në vitin 1996, beson
Ish-ndihmësi i Lippit kritikon Hysajn: Je problemi i Napolit Ish-ndihmësi i Marçelo Lipit te kombëtarja italiane, Adriano Bakoni, ka deklaruar se problemi më i madh i Napolit në kët
Lippi flet për largimin e Tavescchios I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi Marcelo Lippit, në lidhje me deklaratat e Tavecchios, se Ventura ishte përzgjedhur p
Lippi "duartroket" Allegrin: Ky Juventus është për tripletë! Juventus ka fituar për herë të fundit Ligën e Kmapionëve në vitin 1996, teksa në atë kohë në krye të skuadrës ishte Marc
Lippi elozhe për Juven: Janë gati për të fituar tripletën Ish-trajneri i Juventusit, Marcello Lippi është i bindur se bardhezinjtë mund të fitojnë të tre trofetë gjatë këtij sezo
Lippi: Barcelona nuk është në formë, jo Messi Trajneri italian, Marcello Lippi ka deklaruar se Leo Messi nuk është jashtë formës, por është pjesa tjetër e skuadrës.
Lippi i prishi ëndrrën De Biasit, ai ishte "tradhtari" Gianni De Biasi mbrëmë mund të kishte që trajner i Italisë nëse Marcelo Lippi nuk do të kishte dhënë veton e tij në Fede