999 rezultate për

lingard

Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Formacionet zyrtare: Manchester United - PSG Manchester United dhe PSG do të përballen sonte për ndeshjen e parë të fazës me eliminim direkt në UEFA Champions League
Ylli i United i jep një premtim të madh tifozëve për ndeshjen kundër Liverpooli Ylli i Manchester United, Jesse Lingard ka dhënë një premtim të madh për herën e ardhshme që skuadra e tij do të takohet
Xhakën nuk e mbajnë nervat, shikoni si përplaset me Lingardin (VIDEO) Manhcester United fitoi 3-1 ndaj Arsenal duke siguruar kualifikimin për më tej në FA Cup. Një moment tensioni ishte n
Lingard barazon rezultatin për Manchester United (VIDEO) Manchester United shënon golin e barazimit me anë të Lingard, i cili shfrytëzoi më së miri një gafë të portierit Alisson
Anglia barazon shifrat 1-1 kundër Kroacisë , vendos goli i Lingard (VIDEO) Anglia ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kroacisë falë sulmuesit Lingard në minutën e 78. /albeu.com/
Kjo është ish e dashura seksi që Lingard e tradhtonte (FOTO LAJM) Jesse Lingard përveç talentit me futbollin është bërë shpesh herë pjesë e mediave për lidhjet e tij të shumta. Pak p
Pogba dhe Lingard çojnë "Kupën e Botës" në Amerikë (FOTO LAJM) Paul Pogba vazhdon të shijojë pushimet në Los Angeles teksa i është bashkuar edhe Jesse Lingard bashkë me disa shokë eki
Pas zhgënjimit në Botëror, Lingard "zhgënjehet" edhe nga e dashura Jesse Lingard edhe pse bëri një paraqitje të mirë në Botëror, Kombëtarja e tij nuk arriti të marrë as vendin e tretë pas
Thellohet rezultati, Lingard shënon një "super" gol (VIDEO) Ka ardhur edhe goli i tretë për kombëtaren e Anglisë. Lingard ka goditur fuqishëm një top, duke lëshuar një predhë t
Anglia dyfishon rezultatin, Harry Kane nuk fal nga 11-të metërshi (VIDEO) Në minutën e 19-të një ndërhyrje në zonën e Panamas ka bërë që gjyqtari i ndeshjes të akordoi një 11-të metërsh në favor
Zbardhen formacionet zyrtare Angli-Nigeri Anglia dhe Nigeria do të përballen me njëra tjetrën në miqësoren përgatitore për Kupën e Botës që fillon më 14 qershor n
Manchester United - Burnley, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Manchester United barazoi sot ndaj Burnley me shifrat e përgjithshme 2-2 në "Old Trafford", duke i zhgënjyer tifozët e t
Lingard shkurton diferencat në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj Burnley në "Old Trafford" Ai që ka shënuar golin është sulmuesi Jesse
Lingard i jep nokautin Arsenalit (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e tretë në "Emirates Stadium" kundër Arsenalit Është përsëri ai që shënoi golin e
Watford rihap sfidën, por Lingard i jep fund brenda dy minuta lojë (VIDEO) Watford ka shënuar edhe golin e dytë kundër United në "Vicorage Road" Autori i golit është mesfushori Doucoure që e k
Arbitri Taylor mposht Lingard në një sprint prej 40 metra (VIDEO) Chelsea mposhti dje Manchester United me rezultatin minimal 1-0, që i dha tre pikët e arta. Por ajo që bie në sy ësh
Pas triumfit në Europa League, Rashford dhe Lingard festë në klubet e natës Dyshja e Manchester United, Marcus Rashford dhe Jesse Lingard deri në orët e para të mëngjesit ka festuar fitoren në Eur
Plas "gallata" në internet për festimin e Ibrës me Lingard Sulmuesi i Manchester United Zlatan Ibrahimovic ka tmerruar kundërshtarët e tij përgjatë gjithë karrierës së tij me inst