999 rezultate për

lineker

Lineker kundër Juves, shkak akuzat ndaj Ronaldos Çështja më e përfolur e ditëve të fundit ka të bëjë me akuzimt për përdhunim të Cristiano Ronaldos ndaj një shtetase ame
Legjenda angleze: Messi është një jashtëtokësorë Legjenda e Anglisë, Gary Lineker i ka thurur lëvdata yllit argjentinas, Lionel Messi në prag të sfidës Totenham-Barcelon
Muzaka si Lineker: Në fund dihet kush fiton! Gjergji Muzaka ishte njeriu që i dha tre pikët Skënderbeut në sfidën e javës së parë ndaj Partizanit, por edhe një nga v
Lineker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Gary Lineker modifikon shprehjen e tij të famshme për gjermanët (FOTO LAJM) Legjenda e Anglisë, Gary Lineker vazhdon të përditësojë shprehjen e tij të famshme, se “futbolli është një lojë e thjesh
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO) Ndeshja midis Portugalisë dhe Maroku u vendos nga një gol i Ronaldos që në minutën e katërt. Teksa skuadra e Marokut
Cesc Fabregas ironizon në rrjetet sociale me Lopeteguin Shkarkimi i trajnerit Julen Lopetegui nga kombëtarja e Spanjës, duket se e ka gëzuar tej mase mesfushorin Cesc Fabregas,
Lineker: Ramos është një teveqel Gary Lineker ka kritikuar ashpër Sergio Ramosin për komentet e tij të fundit në lidhje me lëndimin e Mohamed Salah në fi
"Messi, Neymar dhe Kane janë më të mirë se Ronaldo" Legjenda e futbollit anglez, Gary Lineker, ka zgjedhur tri futbollistë që sipas tij janë më të mirë se Cristiano Ronaldo
Lineker vlerëson Messin: Vlen sa tre lojtarë në fushë Gary Lineker ka thënë se Lionel Messi është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave. Lineker njihet si një tufiz i zjarrt
Gerrard: Nuk e mbaj mend vitin 2006, mbase kam qenë i dehur nga fitorja ndaj Milanit më 2005 Viti 2006 ka qenë magjik për klubet angleze në Ligë të Kampionëve, edhe pse skuadra që në fund e ngriti trofeun nuk isht
Vieri mbron Benzeman nga kritikat e Lineker Gary Lineker ka vazhduar në ditët e fundit ta sulmojë Karim Benzeman, ndërsa kulmi i kritikave ishte në ndeshje me Tott
E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
Geri Lineker vazhdnon me ofendimet drejtuar Benzemas: Pse nuk e futën në lojë? Polemikat mes legjendës angleze Geri Lineker, Karim Benzemasë dhe Zinedin Zidanit, vijojnë në distancë. Pasi tha se fran
Benzema i përgjigjet Linekerit pas deklaratës së tij Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema ka thënë se ndihet keq nga Gary Lineker pasi ish-lojtari i Tottenham Hotspur e kri
Zidane i përgjigjet Linekerit me atë postim kritik për Benzeman Zinedine Zidane ka hedhur poshtë kritikat e fundit ndaj sulmuesit Karim Benzema. Zidane uke folur përpara ndeshjes së
Legjenda angleze kritikon Benzema: Nuk është lojtar i madh Karim Benzema vazhdon të kritikohet dhe tani është anglezi Gary Lineker, që e quan të mbivlerësuar. Sulmuesi i Real Madr
Legjenda angleze tallet keq me sulmuesin e Realit Gary Lineker është tallur me sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema në përfundim të ndeshjes kundër Tottenham Sulmu
Gazetari anglez ironizon keq Mourinhon Gazetari i njohur anglez, Gary Lineker ka ironizuar me trajnerin e Manchester United, Jose Mourinhon. Në një postim n
Legjenda angleze "sulmon" Ronaldon, përkrah Griezmannin Legjenda angleze e futbollit, Gary Lineker ka thënë fjalë shumë të mira për sulmuesin francez, Antoine Griezmann, duke e