999 rezultate për

lindur

10 ditë pasi u bë nënë për herë të dytë, Sara bën gjestin e papritur (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të dytë të një vogëlushi që e pagëzuan me emrin Roman. Pas London
Juventus "blindon" Higuain dhe Dybala, gati kontratat e reja Paolo Dybala dhe Gonzalo Higuain, janë pranë arritjes së marrëveshjes me Juventus për vazhdimin e kontratave raporton "C
I dënuar për eliminim, i burgosuri në Peqin tenton arratisjen Një i dënuar për vrasje ka tentuar të arratiset nga burgu i Peqinit. Ai ka prerë hekurat e dritares së qelisë por nuk
Jepnin para me fajde, kapen 3 persona Gjykata Themelore në Prizren ka lëshuar urdhër-arrest për tre persona të dyshuar përfshirjen e tyre në kryerjen e veprav
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Lindi pa gjysmën e fytyrës, vajza buzëqesh për herë të parë Një vajzë gjashtë vjeçare, e lindur pa gjysmën e fytyrës, ka buzëqeshur për herë të parë në jetën e saj pas një operacio
Horoskopi 16 tetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori, do të duhet të kuptojnë se çfarë të bëjnë kur të përballen
Bukurosh me muskuj, njihuni me boksierin shqiptar që po çmend VIP-at e Amerikës (FOTO LAJM) Boksieri me origjinë shqiptare, por i lindur në New York, Valdrin Muriqi tanimë është bërë shumë i famshëm në Shtetet e
Foshnja e porsalindur gjendet e gjallë në varr Një vajzë e porsalindur që dyshohet se është varrosur e gjallë në shtetin verior Indian të Uttar Pradesh është shpëtuar
Kam lindur vrasës dhe kështu do të vdes: Mediat greke nxjerrin foto të shqiptarit të famshëm që ekzekutoi avokatin grek Brahim Brahimaj, Olti Duçe dhe Klodian Lekoçaj u dënuan me burgim të përjetshëm nga gjykata greke me akuzën e vrasjes me
ZYRTARE/ Arrestohen 10 persona pas protestës së Unazës së re, 5 nën hetim Policia e Tiranës ka zbuluar zyrtarisht numrin e personave të cilët janë arrestuar mbrëmjen e sotme në përfundim të prot
E lindur për show! Kjo video e Luanës së vogël duke kënduar i tha të gjitha (VIDEO) Luana Vjollca ka lindur për të bërë spektakël! Dhe nëse e kishit harruar këtë gjë moderatorja u tregua e gatshme të n
Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Xhaxha për herë të parë, Taulant Xhaka emocionoi me urimin për mbesën e porsalindur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonit
Dhurata akoma pa lindur, si llastohet bebi i Fatmës dhe Alfios (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, konfirmuan lajmet se
5 karakteristika të veçanta për të lindurit e muajit tetor Ndoshta nuk besoni shumë në të tilla gjëra, por shkenca ka provuar që ka një lidhje mes muajit të lindjes dhe karakteris
Horoskopi 2 tetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Gjatë kësaj dite do të merrni ndonjë garanci më shumë. Ju presin ditë të rënduara, por juve ju pëlqejnë sfidat.
Pas sulmeve të Ramës, demokrati: Ilir Meta ka lindur me këmishë! Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, thotë se presidenti Meta ka lindur me këmishë, sepse nuk ndodh kurrë që një pre
Foshnja e porsalindur gjendet në rrugë e mbuluar nga milingonat Një foshnje e porsalindur e braktisur u gjet e pickuar nga milingonat, nga një kalimtar i cili dëgjoi britmat e tij që v
Puna dhe dashuria: Si nis muaji i ri për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në më