999 rezultate për

lindsay

Albana Osmani gjen sozinë, ngjashmëri të frikshme me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Pak më parë moderatorja e njohur Albana Osmani ka publikuar në Instagram-in e saj një foto të viteve më parë. Në foto
Eksperti britanik: Ndarja e Kosovës, një opsion Eksperti britanik për marrëdhënie ndërkombëtare, James Ker Lindsay, ka thënë se ka një gatishmëri që ideja korrigjimit t
Këngëtarja e famshme me probleme mendore? Shihni si tenton të rrëmbejë fëmijët (VIDEO) Aktorja e njohur Lindsay Lohan është vënë ditën e sotme në qendër të mediave botërore. Ajo ka bërë një video live në
Eksperti britanik paralajmëron Serbinë për Kosovën Është e qartë se Kosova bën aspektin kryesor të procesit të anëtarësimit të Serbisë në Bashkimin Europian dhe kjo çështj
Lindsay Lohan harron ish-in, në krahët e një mashkulli tjetër (FOTO LAJM) Ajo, vitin e kaluar u bë pjesë e mediave për shkak të zënkës së bujshme me të fejuarine saj në brigjet e Greqisë, por d
Pas sherrit me të fejuarin, Lindsay Lohan sërish në brigjet greke (FOTO LAJM) Ajo u përfshi në një grindje të bujshme me të fejuarin e saj Egor Tarabasov në një plazh grek vitin e kaluar. Por n
Lohan haron biznesmenin, në krahët e menaxherit të saj (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga i dashuri i saj biznesmen i cili e dhunonte, aktorja problematike Lindsay Lohan është hedhur në krahët e
Lindsay Lohan i nënshtrohet operacionit (FOTO LAJM) Pas një incidenti me varkë në Turqi, aktores mjaft problematike Lindsay Lohan i është dashur të mjekojë gishtin e unazës
Një tjetër padi për Lindsay Lohan? Lindsay Lohan nuk i ka aspak të mira marrëdhëniet me familjarët, me të dashurin, por edhe me profesionin e saj. Matt
Lindsay Lohan : Nuk mund të qëndrosh në një lidhje vetëm për dashurinë (VIDEO) Lindsay Lohan më në fund thyen heshtjen“ E kuptoj tani që nuk mund të qëndrosh në një lidhje vetëm prej dashurisë.” P
Lohan lë drogën e alkoolin por dhunohet nga i fejuari rus (FOTO LAJM) Lindsay Lohan duket se asnjëherë nuk do të gjejë qetësi. Pas problemeve me familjen, drogën, alkoolin, ajo tashmë është
Lindsay Lohan në krahët e një pasaniku (FOTO LAJM) Kush do ta mendonte që Lindsay Lohan, e cilësuar si vajza problematike, do të niste një marrëdhënie serioze. Aktorja
Lewis: Opozita duhet të marrë pjesë në zgjedhjet e 24 prillit Drejtoresha ekzekutive e Progressive Policy Institute (Instituti i Politikave Progresive), Lindsay Mark Lewis, u ka kush
Pas kërcënimeve, Lohan mohon nënën e saj (FOTO LAJM) Nuk kanë qënë të paktat probleme që ka shfaqur aktorja Lindsay Lohan ndër vite, e një rol të rëndësishëm ka pasur edhe f
Lindsay Lohan zyrtarisht me pushime (FOTO LAJM) Pas kryerjes së dënimit që lidhej me marrjen e drogës, alkoolit, drejtim mjeti në gjëndje të dehur, Lindsay Lohan tashmë
Ndryshim rrënjësor për Lindsay Lohan (FOTO LAJM) Lindsay Lohan po na dëshmon dita-ditës se ajo ka ndryshuar dhe pas realizimit me sukses të shërbimit komunitar. Ajo ësht
Lindsay Lohan i'a doli, nuk futet në burg Lindsay Lohan ka përmbushur detyrimet ndaj komunitetit, sa i takon vjedhjes apo drejtim mjeti në gjëndje të dehur. Me mj
Problematikja Lindsay Lohan i rikthehet Islamit (FOTO LAJM) Aktorja mjaft problematike Lindsay Lohan e cila është sulmuar shpesh kohët e fundit nga fansat për teprimet në rrjetet s
Lindsay Lohan sërish në burg? (FOTO LAJM) Nuk kanë të sosur telashet për aktoren Lindsay Lohan. Pas problemeve me drogën, alkoolin, drejtimit të mjetit në gjëndje
Lindsay Lohan 'harron' argëtimet, s'ka më drogë (FOTO LAJM) Lindsay Lohan përfundimisht do të qëndrojë larg thashethemeve dhe për këtë ka vendosur qe të sakrifikojë duke u zhvendos