999 rezultate për

lindore

Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Paradite vranësira, pasdite çel koha Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të sh
Festë në Air Albania, Kukësi zhbllokon sfidën (VIDEO) Kukësi ka kaluar në avantazh ndaj Slavia Sofias. Verilindorën realizuan me fillimin e pjesës së dytë falë një penallt
Policia serbe i shkon në shtëpi kreut të OVL-së në Preshevë, i kërkojnë ta largojë flamurin kombëtar Kreut të OVL-UÇPMB-së në Luginën e Preshevës, Nazmi Hajredinit, i doli dje punë me Policinë e Serbisë. Këta të fundit
Spektakël në Luftëtari-Kukësi, veriorët konfirmohen nënkampionë Kukësi konfirmohet përsëri nënkampion në Superiore, siç ka bërë shpesh në këto vite që kur ka zbarkuar në elitën e futbo
Rrëzohet aeroplani në Turqi, humbin jetën 7 policë Një aeroplan i vogël i forcave të policisë është rrëzuar në një mal në Turiqë lindore. Si pasojë e kësaj ngjarjeje të rë
Teuta-Kukësi: Pjesë e parë e kujdesshme, verilindorët godasin shtyllën me Abazajn Ka startuar në orën 20:45, në “Niko Dovana”, ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Nga Kukësi te Kukësi
Vajza e shkrimtarit Ismail Kadare zgjidhet zv/presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB Besiana Kadare, e bija e shkrimtarit të njohur shqiptar Ismail Kadare ka njoftuar se është emëruar zëvendës presidente n
Shkërmoqet Partizani, verilindorët shënojnë edhe golin e 3 (VIDEO) Partizani po turpërohet në Selman Stërmasi. Kukësi ka shënuar një super gol me anë të Ethemit, i cili kalon Teqen me
Kukësi-Luftëtari, vendasit zhbllokojnë sfidën (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Luftëtarit. Verilindorët kanë shënuar me Gavazaj që në minutën e 8.
Sinjali 5G dhe koronavirusi, cilat janë planet e Shqipërisë dhe vendeve të rajonit Një nga teoritë konspirative më të përhapura, por edhe më lehtë për t’u hedhur poshtë mbi virusin Corona është që COVID-
Ernest Gjoka kujton titullin kampion me Kukësin (FOTO LAJM) Sezoni 2016-2017 do të ketë gjithmonë domethënie të jashtëzakonshme për tifozët e Kukësit, skuadrën verilindore dhe për
Keni një shenjë të rrumbullakët në krahun e majtë? Çfarë fshihet pas saj Shumë prej nesh e kanë në trup, por të tjerë e kanë parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë. Bëhet
Vaksina e bërë gjatë komunizmit ul rrezikun e infektimin nga COVID 19 te shqiptarët? Teksa po punohet për gjetjen e një vaksine që të ndalojë koronavirusin, shumë studime thonë se vaksina anti-tuberkulozit
Skënderbeu i bën nder Tiranës, mposht Kukësin (VIDEO) Kukësi nuk ia ka dalë as në Korçë ndaj Skënderbeut, teksa tu mposhtën me rezultatin 2-1. Mesa duket tashmë shpresat
Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO) Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit. Meritë për këtë avantazh ka p
Kështu do të nisë fundjava, çfarë do të ndodhë me temperaturat? Vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet t
Kukësi mposht me përmbysje Laçin dhe kthehet në krye (VIDEO) Kukësi ja ka dalë të sigurojë tre pikët përballë Lacit të vendit të tretë me rezultatin e pastër 3-1. Verilindorët vu
Kukësi triumfon mes polemikash ndaj Partizanit, verilindorët marin kreun (VIDEO) Kukësi ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Partizanit me një gol të Abazajt në min e 67, shkruan Albeu.com. Por të kuqtë n
Kukësi-Partizani, verilindorët thirrje tifozëve: Ejani në stadium! (VIDEO) "Ejani në stadium" është slogani i futbollistëve të Kukësit në prag të Supersfidës së kësaj fundjave përballë Partizanit