999 rezultate për

lindjes

Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 20-vjetorin. Ajo ka publikuar foto n
Tragjedi në Itali: Shqiptari vdes ditën e ditëlindjes teksa shkonte në punë Një shqiptar në Itali ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike në ditën e ditëlindjes së tij. 46 vjecari në Itali, la pas
E rrallë, 23 vjeçarja kupton vetëm pak orë para lindjes se ishte shtatzënë Një 23-vjecare në SHBA kuptoi se ishte shtatzënë vetëm disa orë para lindjes. Lizzie Quah, mësuese baleti në një shk
Festoi 4 vjetorin, brenda super fesës së ditëlindjes së djalit të Sinan Hoxhës (FOTO LAJM) I vogli i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, Ansi ka festuar sot ditëlindjen e tij të katërt. Këngëtari i njohur ka ndarë
Vendimi më i bukur në jetë: Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është
"Jeni Zoti i futbollit portugez", skuadra e vendlindjes së tij vjen me kërkesë të padëgjuar për Ronaldon Lojtarët e skuadrës portugeze Olhanense i kanë shkruar një letër sulmuesit të Juventusit, Kristiano Ronaldo, për t’i kër
Në 41 vjetorin e lindjes, Bleona ndan me të gjithë fotot e rralla të viteve më parë (FOTO LAJM) Bleona Qereti, e njohur ndryshe si "Fenomeni" shqiptar ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin ku mori urime të shumta ng
Me rastin e ditëlindjes, motra i nxjerr "të palarat" sheshit Mariza Ikonomit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, festoi ditëlindjen e saj. Ajo mori urime të shumta nga miq, koleg
Sot Archie feston ditëlindjen e parë dhe në rrjet po qarkullon video e rallë e tij (VIDEO) Djali i Meghan Markle dhe Harry-t, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Që prej lindjes, bebi Archie ka bërë disa dalje publ
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Në 60-vjetorin e lindjes, Agron Llakaj merr urimin prekës: Ende më del zemra vendit për ty (VIDEO) Ditën e sotme, aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, feston 60-vjetorin e lindjes së tij. Megjithëse kjo ditëlindj
Ditëlindjes së Mbretëreshës po i vjen "fundi", pse nuk u duk gjëkundi urimit i Meghan dhe Harryt Mbretëresha Elizabeth ka festuar 94-vjetorin e saj mes shumë urimesh, ndonëse festimet në Mbretërinë e Bashkuar nuk u or
Për herë të parë në kaq vite, mbretëresha anulon traditën e ditëlindjes Për herë të parë në 68 vite froni, mbretëresha anulon traditën që vendi bën me rastin e ditëlindjes së saj! Mbretëresha
Bashkë në karantinë, Oriola i përgatit plot dashuri tortën e ditëlindjes Grezdës (FOTO LAJM) Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë çifti më i ri i në ekranet shqiptare. Edhe pse për shumë kohë qëndruan në heshtje
''Dora e koronavirusit?'' Fjolla Morina fik qirinjë e ditëlindjes duke teshtitur (FOTO&VIDEO) Fjolla Morina feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur mbush plot 33 vjeç dhe po feston si kurrë m
"Lulja e babit", surpriza që përloti Bieta Sulon live në ditën e lindjes (VIDEO) Në ditëlindjen e saj të 35-të, autorja dhe moderatorja e “Ftesë në 5”, Bieta Sulo u surprizua pak momente pas nisjes së
Bonusi i lindjes, kempi dhe pagat e punonjësve: Rama shpjegon si do të paguhen Kryeministri Edi Rama në një dalje direkte deklaroi se jemi akoma herë për të nisur fillimin e shkollës. Rama ka shpj
Rama i ngujuar në Surrel, plas sherri mes çunave të Rilindjes Ndërkohë që vendi po përballet me krizën e koronavirusit, një jaht i një miliardereje greke që bujti në Durrës të premte
Sadio Mane një human i madh, 3.5 mln euro për të ndërtuar spital në Senegal Sadio Mane vlerësohet si një nga humanistët më të mëdhenj në botën e futbollit, duke dhuruar jo pak për vendin e tij të
Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është