999 rezultate për

lindje

PD nxjerr fotot: Këta ishin mafiozët e Edi Ramës në protestë (FOTO LAJM) Pas çdo protestë, demokratët janë ankuar për përfshirjen e policëve civilë nga strukturat shtëtërore, të cilët sipas tyr
Trupat u përhapën në rrugë, pamje tragjike nga aksidenti nme tre viktima (FOTO LAJM) Ka qenë tepër tragjik aksidenti i pak orëve më parë në Duhël, nga i cili mbetën të vdekur tre të rinj, më i madhi jo më
Pak ditë para lindjes, si duket Meghan (FOTO LAJM) Nga të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore, Meghan Markle njihet si ajo që nuk heq dorë kurrë nga puna. Madje, përgj
Pas lindjes surprizë, këngëtarja shqiptare nxjerr fotografitë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
Fiori Dardha feston ditëlindjen, pak e besojnë moshën që ka Moderatorja e njohur Fiori Dardha prej vitesh së bashku me Rozana Radin drejtojnë emisionin investigativ ‘Boom’ që ndiqe
OKB ka një parashikim të zymtë për Shqipërinë Parashikimet demografike të Shqipërisë janë të zymta. Popullsia tashmë ka hyrë në trendin rënës, struktura e piramidës s
Sot mos e harroni çadrën kur të dilni nga shtëpia, ja temperaturat Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu zonën veriperëndimore, ndërsa në verilindje dhe juglindje do të ketë r
Lidhja e binjakëve, përqafohen sapo dalin në dritë (FOTO LAJM) Binjakët pothuajse gjithmonë kanë një lloj lidhjeje të veçantë mes tyre. Dhe zakonisht, edhe pas lindjes ata kanë tenden
"Skandal! Babait të lindur në Çamëri i ndryshojnë vendlindjen" Nga Alket Veliu Po i vrasin për të tretën herë! Sot, im atë 79 vjeç merr në dorë kartën e identitetit të
Elita poston për herë të parë foto pas lindjes së djalit Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Sot moderatorja publikoi edhe foton e parë të plotë p
Mesohen indetitetet e 3 personave të shtruar në QKUK pas lëndimeve të rënda Në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës po vazhdojnë të marrin trajtim mjekësor tre persona të lënduar
Dua Lipa uron dhe falenderon babanë e saj për ditëlindje Dua Lipa përveç befasisë që i bëri ditë më parë babait të saj në ditëlindjen e tij, ajo sot ka i ka dedikuar asaj një sh
A po shuhet Shqipëria? Shtesa natyrore drejt zeros Diferenca ndërmjet lindjeve dhe vdekjeve, ajo që përcakton shtesën natyrore të popullsisë, është duke ngushtuar më shpej
Dua Lipa i bën surprizën e veçantë te atit për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e sotme, babai i këngëtares shqiptare, Dua Lipës, Dukagjin Lipa feston 50-vjetorin e lindjes. Sigurisht që mnu
Sot Dr. Flori do të festonte ditëlindjen e 40-të Janë bërë më shumë se katër vite që nga vdekja e këngëtarit shqiptar, Dr. Flori, shkruan Albeu.com Vdekja e tij pati
Big Mama po feston ditëlindjen e … Këngëtarja e njohur, Big Mama sot po feston ditëlindjen e 33-të, shkruan Albeu.com Ajo në këtë ditë të veçantë ka mar
Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e djalit, bie në sy forma e tortës (VIDEO) Djali i Ermal Fejzullahut sot ka festuar ditëlindjen e 10-të me shokët e shoqet e shkollës ku studion. E pranë tij nuk k
Ky është urimi i Arminës për ditëlindjen e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga blogger-et e modës më të ndjekura në ‘Instagram’, shkruan Albeu.com Ajo herë pas here pu
Shkëlzeni feston ditëlindjen, kjo është surpriza e Arminës për të (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet. Ata shpesh herë janë bërë kryefja
Futbollisti më i vjetër në botë sot ka ditëlindjen Japonezi Kazauyoshi Miura nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli i luajtur. Miura është në sezonin e tij të 34, si