999 rezultate për

lindita

Pas 20 vjetësh mësuese, humbet vendin e punës për lapsusin e drejtoreshës Lindita Topulli mësuese filloreje ankohet se drejtoria e shkollës dhe zyra arsimore e kanë larguar padrejtësisht nga pro
Gruaja sherr me ish-burrin: Më detyroje të takoja zonjën që ishe lidhur! (VIDEO) Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të dy ish-bashkëshortëve. Para 3 vitesh,
Vrau vajzën dhe dhëndrin në përvjetorin e martesës, si u lut për falje babai në gjykatë Osman Shaptafaj, shqiptari i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit të tij ndërsa po hynin në shtëpinë e tyre, është
I mori jetën vajzës dhe dhëndrit, gjykata në Australi fal shqiptarin (FOTO LAJM) Gjykata në Australi ka shpallur të pafajshëm shqiptarin që jetonte në Melburn, i cili vrau vajzën dhe dhëndrin për shkak
Rrëfimi i Lindita Milotit: Babai im kriminel, përdhunoi vajza në zyrat e Shkodrës Lindita Miloti, është e bija e Xhevdet Milotit, ish-sigurims shteti në kohën e regjimit komunist. E ftuar në studion e “
Akuzoi burrin për dhunë, ai mban peng djalin e vogël dhe zhduket Në nëntor 2018 “Stop” ishte në Rrëshen, në spitalin rajonal, ku takoi Lindita Borakun, e dhunuar nga bashkëshorti. Ajo t
Flet për herë të parë babai shqiptar që krushku i vrau djalin: Nuk ia dëshiroj as armikut Alil Musai e ka të vështirë të përshkruaj vrasjen e të birit dhe nuses së tij në fund të vitit të lamë pas nga krushku.
U mori jetën vajzës dhe dhëndrit, çfarë po ndodh me babain mizor (FOTO LAJM) Dita e ndërimit të viteve ishte një tragjedi për familjen shqiptare në Australi. 55-vjeçari Osman Shaptafaj, qëlloi p
Lot e dhimbje, përcillet për në banesën e fundit çifti shqiptar (FOTO LAJM) Të afërm e familjarë janë mbledhur sot për të bërë homazhet e fundit për Veton dhe Lindita Musai, dy të rinjtë që sapo k
"Do të lëndoj aty ku të dhemb më shumë", detaje rrëqethëse nga vrasja e çiftit shqiptar Një baba shqiptar ka qëlluar për vdekje vajzën e tij dhe dhëndrin duke u marrë jetën në mënyrë makabre. Sipas raporti
Çifti shqiptar u vra në përvjetorin e martesës, dhëndri ishte djali i shqiptarit të njohur Lindita Musai dhe burri i saj Veton Musai humbën jetën paraditen e 31 dhjetorit pasi u vranë nga babai i vajzës, Osman S
Flet i afërmi i vajzës që u vra nga babai i saj: Ua mori jetën një skizofren! Një baba shqiptar ka qëlluar për vdekje vajzën e tij dhe dhëndrin duke u marrë jetën në mënyrë makabre. Sipas raporti
4 familjarë i ka nën rrënoja, shpëtohet mrekullisht Lindita Cara Zjarrëfikësit greke kanë shpëtuar nga rrënojat në Thumanë Lindita Cara. Sapo është nxjerrë nga zjarrfikësit grekë, e
Bashkëfshatarët abuzojnë me 2 motrat me të meta mendore, lindin edhe fëmijë Motrat Lindita dhe Dëshira Balliu fshatin Brret të Krujës, të dyja me probleme mendore, janë abuzuar seksualisht nga ban
Protestuesja tek Unaza e Re: Rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri! Edhe pse mbrëmë disa banorë u arrestuan nga policia, qytetarët tek Unaza e Re nuk kanë ndërmend të ndalen. Lindita Pr
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Vdes papritur 24 vjeçarja, ishte mësuese në Mitrovicë Mëngjesit e sotëm, është ndarë nga jeta Lindita Preteni, 24 vjeçarja nga Mitrovica. E reja ishte me profesion mësue
Punonjësi i bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ndrërhyn Lindita Nikolla: Qetësohu zemër (VIDEO) Një debat që ka degraduar në shtyrje dhe përplasje mes banorëve dhe punonjësve të Bashkisë në Mirditë, ka ndodhur pak pa
Ndryshime në policinë e Durrësit, Lleshaj shkarkon një drejtoreshë Shkeljet masive në Portin e Durrësit të evidentuara në radhët e kontrollorëve në kufi, çuan edhe në shkarkimin e Drejtor
Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama "Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Erma