999 rezultate për

lindi

Si në filma, grabitësit shqyejnë blindin me fadromë dhe marrin 2.3 milion euro (VIDEO) Një grabitje e ngjashme me skenaret e filmave për nga mënyra se si u ekzekutua ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 7
Fëmija i parë i 2019 në Zvicër është shqiptar Kishin kaluar vetëm tre minuta nga Viti i Ri, kur ka lindur fëmija i parë në Kantonin e Gjenevës, që deri më tani raport
Teuta Arifi suprizon foshnjën e parë që lindi në Tetovë Foshnja e parë e lindur për vitin 2019 në Tetovë është djalë, i cili është emëruar Anik. Ai ka lindur në orën 00:45 m
Njihuni me foshnjën e parë që lindi në Maqedoni Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ministrja e Punës dhe Politikë
EMRI/ Foshnja e parë që lindi në Itali është shqiptar Foshnja e parë e vitit 2019 që ka lindur në Parma të Italisë është shqiptar. Vogëlushi, i cili do të quhet Noel, një
Djalë apo vajzë? Foshnja e parë që lindi në Maqedoni Në Klinikën Universitare të Gjinekologjisë dhe Akusherisë në Shkup, një minutë pas mesnate ka lindur foshnja e parë në M
Lindi në orën 00:01, njihuni me beben e parë për vitin 2019 Ka ardhur në jetë bebja e parë për vitin 2019 në orën 00:01. Foshnja e porsalindur është i gjinisë mashkull, i peshë
Artan Fuga letër publike Lindita Nikollës pas shkarkimit nga posti i ministres Nga Artan Fuga Letër publike zonjës Lindita Nikolla me rastin e largimit të saj nga posti i ministrit të arsimit, rin
Zbulimi i rëndësishëm mund të shpëtojë jetët e foshnjave që lindin para kohe Fëmijët që lindin para kohë fatkeqsisht shpeshherë humbin jetën dhe nuk ia dalin të mbijetojnë. Por një studimi i ri
Vdes pasi lindi në QKUK një grua në Prishtinë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të martën një grua ka ndërruar jetë pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore pas
Detaje të reja, 13-vjeçarja që lindi në Prishtinë është nga Elbasani Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në Prishtinë. Një vajzë 13-vjecare me origjinë nga Elbasani është bërë nënë. E kjo ka
"Ngrihuni o popull", fjalimi i zjarrtë i aktivistes Gjatë zhvillimeve të Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike i është dhënë fjala edhe Lindita Protoduari, një ndër akti
Grabitja e blindit me 7.5 mln lekë, në pranga dy punonjësit 7.5 milione lekë te rinj janë grabitur ditën e djeshme nga makina e një kompanie sigurie private. Makina po dërgonte
Shpëtoni Lindita Nikollën Albeu.com Lindita Nikolla mbajti një fjalim lamtumire sot në Kuvend, ku me lot në sy u përpoq të thoshte se merr
Me lot në sy, Lindita Nikolla mban fjalimin e lamtumirës në Kuvend? (VIDEO) Ndërkohë që jashtë dyerve të Kuvendit me mijëra studentë vijojnë ditën e 10 të protestës së tyre, Ministrja e Arsimit Li
Përzunë Lindita Nikollën nga protesta, studentët tregojnë arsyen Bëri bujë ditën e sotme fakti që studentët përzunë Ministren e Arsimit, Lindita Nikolla nga protesta. Agred Tafaj dhe
Reagon Lindita Nikolla, ka një pyetje për studentët Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me protestën e studentëve para inst
Lindita Nikolla u futet në mes, studentët revoltohen me të (VIDEO) Është tensionjuar situata përpara ambienteve të Ministrisë së Arsimit, ndërsa është qëlluar me mjete rrethanore në drejt
"Lindita Nikolla e ka burrin ekstremist sllav", historiani: Shqipëria në rrezik Historiani, Arben Llalla me anë të një postimi në Facebook, ka sulmuar ashpër ministren e Arsimit, Lindita Nikolla.
"Lindita Nikolla jep dorëheqjen, ky është reagimi i Ramës" Një grup i studentëve që protestojnë para Ministrisë së Arsimit deklaron se Lindita Nikolla i ka paraqitur dorëheqjen kr