999 rezultate për

lindi

Lindin binjakët e bashkuar, nuk dihet gjinia e tyre (FOTO LAJM) Një nënë ka lindur mrekullisht binjakët e bashkuar në abdomen. Mjekët nuk kanë asnjë ide nëse të sapolindurit, të cil
Reali vazhdon me blindimin e yjeve, zyrtarisht rinovon ylli i rradhës Real Madridi ka vazhduar kontratën me mbrojtësin e tyre të djathtë, spanjollin Dani Carvajal. Paraqitjet e tij të mir
Beatrix kujton fëmijërinë, viziton fshatin ku lindi (VIDEO) Beatrix Ramosaj tashmë është bërë një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo ka filluar gjithnjë e më
Disa gjëra që s'i dinit për binjakët Nënat që lindin binjakë janë shtuar shumë kohët e fundit. Disa prej tyre madje përdorin fjalën e fundit të shëndetësisë,
Serena Williams flet për komplikacionet që kishte vajza e saj kur lindi (FOTO LAJM) Edhe pse u duk se Serena Williams ishte shumë e lumtur dhe lindi pa probleme në fakt ajo ka zbuluar ditën e sotme se g
“Hashtag” feston 10 vjetorin, si lindi simboli më i famshëm Ka mbushur plot 10 vjeç një nga simbolet më të famshme të rrjeteve sociale, “hashtag” i simbolizuar nga një simbol thurj
“Mami më e mirë në botë”, titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren e ndjerë (FOTO LAJM) Dy fëmijët e gjyqtares së ndjerë Fildes Hafizi, të ekzekutuar me armë nga ish-bashkëshorti, kanë treguar në një rrëfim p
Ky fëmijë lindi ditën e eklipsit diellor, ja çfarë emri të veçantë ka (FOTO LAJM) Një çift e ka quajtur ligjërisht vajzën e tyre Eclipse për të përkujtuar ngjarjen qiellore që pushtoi Amerikën e Veriut
Reali bën gati blindimin e Asensios Shfaqjet e Marco Asensio në ndeshjet e fundit për Real Madrid e kanë vënë atë në radarët e klubeve më të mira evropiane.
Gjashtë heroinat e demokracisë që u masakruan në komunizëm Regjimi komunist ka marrë qindra e mijëra jetë njerëzish nga fëmijët, adoleshtët e deri në figura të njohura. Regjim
Ndërroi jetë pasi lindi foshnjën, policia e Vlorës detaje për ngjarjen Një grua 35-vjeçare ka humbur jetën pas lindjes në maternitetin e Vlorës. Gruaja vdiq pasi kishte sjelle ne jete fosh
Me padurim po prisni iPone 8? Bëhuni gati, blindi kasat pasi kanë dalë Shumë fansa të Apple me padurim po presin lançimin e iPhone 8. Akoma nuk ka një datë zyrtare të versionit më të fund
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen se me kë do e tradhëtonte partnerin (FOTO LAJM) Teksa morën pjesë në “The Voice of Albania” Lindi dhe Venera fituan përvç famës edhe njëri tjetrin. Ditën e djeshme
Ministret e pasura të Ramës, ja kush kryeson në listë (FOTO LAJM) Së fundmi janë publikuar pasuritë e dy ministreve të qeverisë së drejtuar nga Edi Rama, Milena Harito dhe Mimi Kodheli,
Gruaja në Indi rrihet barbarisht sepse lindi vajzë (VIDEO) Një grua nga India është rrahur barbarisht me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e
E tmerrshme, rreh barbarisht kunatën me shkop hokeji sepse lindi vajzë (VIDEO) Një 35-vjeçare është dhunuar barbarisht me shkop hokeji nga kunati i saj dhe një shok i tij, pse lindi vajzë. Video e
E pazakontë, lind qeni me ngjyrë të gjelbër (FOTO LAJM) Pronarja e një qeni nuk i ka besuar syve kur ka parë që qeni i tij lindi një qenush ngjyrë të gjelbër. Rio lindi jav
Problemet shëndetësore që lindin nga stresi kronik Situatat stresante janë pjesë e ditës së gjithësecilit prej nesh dhe si i menaxhon një njeri si menaxhon një tjetër ! Pr
Rama e përfshiu në listën e “zezë”, socialistja shpërthen me fakte Kryemistri Edi Rama në listën e publikuar dje ku rënditen sipas tij të gjithë punonjësit e administratës të cilët kanë a
Zbardhet historia, si lindi dashuria që i mori jetën 20-vjeçarit nga Fieri Vetëm 4 ditë nga ngjarja e rëndë në Fier ku një 20-vjeçar vrau veten se u nda nga e dashura, ka reaguar nëna e tij. Nëna