999 rezultate për

lindi

PSG afër blindimit të Marco Verrattit Marco Verratti është një nga ata lojtarë që gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen me talentin e tij dhe me ato që jep kur lu
Sot të dashuruarit kanë festë por si lindi Shën-Valentini Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në
Ivanov provokon grekët: Ataturku lindi në Maqedoni, pikërisht në Selanik Presidenti i Maqedonisë së Veriut, George Ivanov ka bërë një deklaratë të paprecedent në lidhje me grekët duke nxehur së
Grabitet blindi i parave në Graçanicë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se katër persona të dyshuar, të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një automjet q
Foshnja futet në burg 24 orë pasi lindi Burak ka vetëm 24 orë që ka ardhur në këtë botë, por fatkeqësisht ditët e tjera do të duhet t'i kalojë në burg në Erzuru
Surpriza pafund, dalin pamjet nga ditëlindja e bashkëshortes së Arditit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ardit Gjebreas, Anila ka festuar ditëlindjen e saj mbrëmjen e djeshme. Sigurisht ata nuk janë mjaftua
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Historia interesante, kjo bebe lindi dy ditë me vonesë për shkak të votimit në Kuvend Deputetja britanike, Tupi Siddiq ka lindur djalin e saj, një ditë pasi ajo shtyu operacionin cezarian për të votuar për
Historia e pazakontë, burri nuk i foli për një vit pasi lindi vajzë (VIDEO) Liljana ka përjetuar dhunë psikologjike e fizike për disa vite, derisa u detyrua të marrë vendimin e vështirë për t’u di
Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama "Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Erma
Kjo është nëna që ka 21 fëmijë, të parin e lindi kur ishte 13 vjeç (VIDEO) Një nënë e 21 fëmijëve ka shokuar shikuesit e televizionit në momentin kur ka treguar se kishte qenë vetëm 13 vjeç kur k
Foshnja e parë që lindi në Serbi është nga Lugina e Preshevës Në orët e para të mëngjesit të 1 janarit të Vitit të Ri, fëmija i parë ka lindur shqiptar në “Juzna Serbi” (Luginën e Pr
Si në filma, grabitësit shqyejnë blindin me fadromë dhe marrin 2.3 milion euro (VIDEO) Një grabitje e ngjashme me skenaret e filmave për nga mënyra se si u ekzekutua ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 7
Fëmija i parë i 2019 në Zvicër është shqiptar Kishin kaluar vetëm tre minuta nga Viti i Ri, kur ka lindur fëmija i parë në Kantonin e Gjenevës, që deri më tani raport
Teuta Arifi suprizon foshnjën e parë që lindi në Tetovë Foshnja e parë e lindur për vitin 2019 në Tetovë është djalë, i cili është emëruar Anik. Ai ka lindur në orën 00:45 m
Njihuni me foshnjën e parë që lindi në Maqedoni Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ministrja e Punës dhe Politikë
EMRI/ Foshnja e parë që lindi në Itali është shqiptar Foshnja e parë e vitit 2019 që ka lindur në Parma të Italisë është shqiptar. Vogëlushi, i cili do të quhet Noel, një
Djalë apo vajzë? Foshnja e parë që lindi në Maqedoni Në Klinikën Universitare të Gjinekologjisë dhe Akusherisë në Shkup, një minutë pas mesnate ka lindur foshnja e parë në M
Lindi në orën 00:01, njihuni me beben e parë për vitin 2019 Ka ardhur në jetë bebja e parë për vitin 2019 në orën 00:01. Foshnja e porsalindur është i gjinisë mashkull, i peshë
Artan Fuga letër publike Lindita Nikollës pas shkarkimit nga posti i ministres Nga Artan Fuga Letër publike zonjës Lindita Nikolla me rastin e largimit të saj nga posti i ministrit të arsimit, rin