999 rezultate për

linda

Del dëshmia e 32-vjeçares që braktisi foshnjën në kazan: E linda të vdekur e s'kisha lek për funeral Policia e Tiranës ka arritur të identifikojë brenda pak kohe nënën e foshnjes së gjetur të pajetë në një kosh mbeturinas
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Shqiptarja korr sukses, 1 milion klikime në 24 orë (VIDEO) Melinda Ademi është në pak kohë arriti të bëhej një ndër reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar. Së fun
Shfaqet shumë joshëse, Melinda sjell klipin e ri (VIDEO) Melinda Ademi ka sjellur projektin e ri të titulluar "Nashta". E rrethuar me shumë vajza të tjera, kënga e re e Melin
Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Rrëfimi i një ish-dëshmitareje të Jehovait: Drama e madhe që përjetova, kur i lashë unë rilinda! Amber Scorah* ishte gjenerata e tretë nga familja e saj që besonte se për çdo pyetje, apo sfidë të vështirë që jeta mund
Aktorja e humorit nuk heq dorë: Koronavirusi është mashtrim, duan të na bëjnë vaksinën! Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme intervistën me aktoren e njohur të humorit, Delinda Disha. Në li
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Dalinda Disha: Koronavirusi është mashtrim i madh për të përhapur panik (FOTO LAJM) Teksa numri i të prekurve në vend po shtohet me shpejtësi, aktorja e njohur Dalinda Disha përmes një “Instastory” ka shp
Majlinda Bregu nuk njihet, e dobësuar dhe me veshje sportive (FOTO LAJM) Prej vitesh e angazhuar me punë në Sarajevë, ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, shihet rrallë në kryeq
Habit aktorja e njohur e humorit shqiptar: Po, të hapen shtëpitë publike! Delinda Disha, është një nga aktoret më të pëlqyera të momentit për rolet e saj. Nga "Portokalli" ajo këtë sezon kalo
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
"Me një tjetër dashuri të madhe", ditë e veçantë për Delinda Dishën dhe bashkëshortin (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores Delinda Disha pasi bashkëshorti i saj, Eldo feston ditëlindjen. A
Festoi ditëlindjen, e bija surprizon Majlinda Bregun (FOTO LAJM) Ish-deputetja e njohur, Majlinda Bregu festoi ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejsa e ka surprizuar Majlin
I biri feston ditëlindjen e 3të, Majk i bën urimin emocionues (FOTO LAJM) Sot, djali i reperit Majk, Roani, feston ditëlindjen. Megjithëse lidhja e reperit me mamanë e të voglit nuk zgjati sh
Më joshëse se kurrë, Belinda "tërbon" fansat me fotot nga vaska (FOTO LAJM) Dalja si velinë në "Xing me Ermalin" e ktheu pretendente “Miss Universe” një ndër vajzat më të ndjekura në showbizin sh
"Babi ende shpreson se do të kthehen", gruaja tregon historinë tragjike të familjes së saj Majlinda nga Londra përmes një lidhje Skype rrëfeu për rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan, tragjedinë dhe dhimb
U shkarkua nga Rektori, reagon pedagogia Majlinda Keta Pedagogia Majlinda Keta ka reaguar pas vendimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës për ta shkarkuar atë. Ajo tho
Nxorri urdhrin për zgjedhjet në universitet, shkarkohet pedagogia Majlinda Keta (FOTO LAJM) Rektorati i Tiranës shkarkon nga detyra pdagogen Majlinda Keta. Në cilësinë e kryetares së Komisionit Institucional t
Basha denoncon: 200 mijë euro u shpenzuan para një jave për zyrën e ministres "Para një jave 200 mijë euro për zyrën e Belinda Ballukut. Nuk e kam bërë unë tenderin e Belinda Ballukut..." Duke e