999 rezultate për

linda

Nuk ka ngrën për 10 vite një ushqim, Linda Halimi zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi është komentuar gjatë për ndryshtimin drastik në peshë. Prej një kohe të gjatë, ajo ia dediko
Modelet e viteve 90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre (FOTO LAJM) Ne të vërtetë mund t’i quajmë vitet e nëntëdhjeta si epoka e super-modeleve më të guximshme dhe të vetme në përgjithësi.
I jep fund lidhjes me menaxherin, reperja shqiptare nis bashkëjetesën me një tjetër menaxher (FOTO LAJM) Reperja e talentuar, Melinda Ademi, është përfolur për një lidhje dashurie menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu, rre
Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
"13 vite më parë", Majlinda Bregu publikon papritur këtë kujtim (FOTO LAJM) Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj. Majlinda
Vetëm 15 mijë lekë të vjetra! Delinda zbulon se ku ka punuar për herë të parë (FOTO LAJM) Ndonëse sot është një nga aktoret më të paguara të skenës shqiptare, jeta e Delinda Dishës nuk ka qenë gjithmonë kështu.
Nuk ka ngrën për 10 vite një ushqim, Linda Halimi zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi është komentuar gjatë për ndryshtimin drastik në peshë. Prej një kohe të gjatë, ajo ia dediko
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM) Tashmë vajza e Majlinda Bregut është jo pak e njohur për mediat rozë. Ajo është diskutuar mjaft si për jetën e saj pr
Muça emocion tifozët dhe zgjedh ekipin e ri: Me ty u linda, me ty u rrita Tirana i befasoi të gjithë një ditë më parë, kur njoftoi largimin e Gentian Muçës. Mbrojtësi, i cili dha një kontribut t
Linda Rama nxjerr foton e djalit të saj: Zaho në shkollë! Bashkëshortja e kryeministrit Linda Rama ka nxjerrë foton e Zahos që po shkon për herë të parë në shkollë. Ndryshe ng
Linda Rama poston foton e Zahos në ditën e parë të shkollës: T’i urojmë fëmijëve mbarësi në mësim Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda, ka ndarë momentetb e djalit të saj Zaho, teksa ulet për herë të parë sot
Aksidentohet autoblinda e transportit të parave Një aksident është raportuar në vendin e quajtur kthesa e Liqeni i Viroit. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë m
Nga e shkuara si "bad boy" te pasuria marramendëse, të pathënat e martesës së Linda Halimit me reperin amerikan Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Të pathënat e martesës së Linda Halimit: "Bad boy" me pasuri marramendëse Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
Drogë në makinën e kryebashkiakes? Reagon ashpër Majlinda Bufi Ditën e sotme në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se nipi i kryebashkiakes së Reskovecit është proceduar penalisht.
Gjiko dhe Melinda Ademi vijnë me projekt të përbashkët muzikor Dy nga yjet e skenës shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.
Del dëshmia e 32-vjeçares që braktisi foshnjën në kazan: E linda të vdekur e s'kisha lek për funeral Policia e Tiranës ka arritur të identifikojë brenda pak kohe nënën e foshnjes së gjetur të pajetë në një kosh mbeturinas
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Shqiptarja korr sukses, 1 milion klikime në 24 orë (VIDEO) Melinda Ademi është në pak kohë arriti të bëhej një ndër reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar. Së fun