999 rezultate për

linda

Blogerja shpërthen në lot kur kujton bisedën me nënën që vdiq nga COVID-19: Pengu im! Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar blogerja e njohur Linda Dido, e cila shpesh herë ka qenë në studion p
Majlinda Bregu ironizon hapur Bashën: Nuk kemi ngelur të gjithë te mbledhje, zbritjet! Majlinda Bregu tashmë Sekretare e Pergjithshme e Kshillit te Bashkepunimit Rajonal, është bërë prej kohësh aktive në rrj
Kënga e tij e fundit u komentua si diss për Melinda Ademin, reagon Stresi (FOTO LAJM) Për të gjithë fansat e Stresit dhe Feros që prisnin me padurim bashkëpunim e tyre, pritja ka marrë fund ditën e djeshme.
Ndihesha e ofenduar nga Ermali, Belinda Dragoti tregon çfarë ndodhte në prapaskena (FOTO LAJM) Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në
Delinda Disha thumbon Altin Bashën: Kokë më kokë Delinda Disha pas largimit nga "Portokalli", duket se nuk i ka dalë inati me regjisorin Altin Basha, të cilit këtë fundv
Melinda provokon ndjekësit, thekson të pasmet "bombastike" (FOTO LAJM) Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor. Melinda është mjaft aktive në rrjete s
Policja kosovare "çmend" mediat britanike, i vijnë oferta të shumta pas publikimit të fotos Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saj pr ovokuese. Ajo ka kohë që poston
Rama rrëfen për pasurinë e tij: Shtëpia në Surrel, toka dhe ideja e Lindës Kryeministri Edi Rama ka zbuluar për hërë të parë në lidhje me pasurinë e tij, shtëpinë në Surrel dhe vendimin për ndërt
Rama flet për divorcet: 10 vite në krah! Linda ma ka bërë të largët atë kohë! "Jam me fat që jam burri i Lindës dhe kam Lindën në krah prej 10 vjetësh, gjë që ma ka bërë shumë të largët kohën e mëpa
Ç'po ndodh? Veprimi i fundit i Majk për Majlindën po i bën fansat të dyshojnë (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë prej kohësh, reperi Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka kanë ruajtur raporte të mira së bashk
E zënë në studio: Melinda Ademi merr vëmendjen me poza tërheqëse E zënë në studio, thotë Melinda Ademi. Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video
Grabitën blindat me para në Rinas, lirohet nga burgu një nga të penduarit Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi të lirojë një nga të penduarit e dosjes së grabitjes së blindave me para. Admir Çe
Presin borën e parë bashkë, Majk dhe Majlinda sërish "mat" (FOTO LAJM) Së fundmi u përfol në media se reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka janë rikthyer bashkë, 3 vite pas ndarjes. Por bu
Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
"Forcën time e futa në dhe sot", Covid-19 i merr të ëmën blogeres shqiptare (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Linda Lido ka humbur të ëmën nga Koronavirusi. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ajo,
Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
Majlinda Bregu reagon për partinë e Jozefina Topallit: Sa më shumë, aq më mirë! Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu deklaroi se sa më shumë alternativa të kenë qytetarët për të votuar në zgjedhjet
Nuk ka ngrën për 10 vite një ushqim, Linda Halimi zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi është komentuar gjatë për ndryshtimin drastik në peshë. Prej një kohe të gjatë, ajo ia dediko
Modelet e viteve 90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre (FOTO LAJM) Ne të vërtetë mund t’i quajmë vitet e nëntëdhjeta si epoka e super-modeleve më të guximshme dhe të vetme në përgjithësi.
I jep fund lidhjes me menaxherin, reperja shqiptare nis bashkëjetesën me një tjetër menaxher (FOTO LAJM) Reperja e talentuar, Melinda Ademi, është përfolur për një lidhje dashurie menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu, rre