999 rezultate për

linda

Linda Rei nuk harron lehtë: Roberti, banjo publike që mban erë (FOTO LAJM) Linda Rei u kthye në personazhin më intrigues gjatë kohës që ishte pjesmarrëse në spektaklin “Dance with me” në TV Klan.
Majlinda Bregu për ambasadorët: Dinë më shumë sesa thonë Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së PD-së, Majlinda Brengu, ka folur e ftuar në Neës24 për marrëdhëniet
Pamjen e re të Linda Rei-t askush nuk ka për ta njohur (FOTO LAJM) Pas largimit nga "Dance with me", Linda Rei duket të jetë larguar edhe nga vëmendja mediatike. Makeup-artistja ka zg
"Më e mirë e ëma se e bija", njihuni me mamin bukuroshe të Çiljetës (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga është një nga femrat më të suksesshme të showbizit shqiptar. Ajo është një ish-modele dhe këngëtare e nj
I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të Para disa dite familja e Linda Morinës, ka humbur një anëtarë të familjës. Vëllai i Lindës, kishte humbur jetën pasi is
Vdiq në aksident, ky është vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM) Viktima e aksidentit të rëndë që ndodhi sot te Parku i Biznesit në Drenas, është Xhavit Morina, i njohur si vëllai i kën
Humb jetën në një aksident të rëndë vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Parku i Biznesit në Drenas. Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Mor
Berisha "tallet" me çitjanet e Ramës: Linda mbylle me çelës dollapin e rrobave Sot kudo në rrjete sociale të gjithë u morën me veshjen e Kryministrit Edi Rama, gjatë një vizite në qytetin e Fierit.
U bë nënë, aktorja e “Portokalli” paralajmëron martesën (FOTO LAJM) Me rolin e saj te "cifti i lumtur" ajo u bë shumë e dashur për publikun shqiptar. Që kur Desantini, djali i aktores
Mike apo rivale? Kryemadhi rrëfen marrëdhëniet me Linda Ramën Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rrëfyer për herë të parë në lidhje me marrëdhëniet me kryeministrin Edi Rama dhe
Pas Parisit vajza bukuroshe e Majlinda Bregut "ia mbath" në Spanjë (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut dhe Namik Ajazit, e cila tashmë është bërë mjaft e pranishme dhe shumë e përfolur n
Majlinda Bregu, ironi me integrimin në BE: Llafe fallxhoresh Situata politike në Shqipëri dhe anëtarësimi në BE janë dy pikat kyçe rreth të cilave shkon edhe vëmëndja e shqiptarëve.
Grupi i Kumanovës dërgohet me autoblinda në Gjykatë (FOTO LAJM) Gjykata Penale e Shkupit sot duhet të njoftojë aktgjykimin për ngjarjet në "Lagjen e trimave" në Kumanovë ku në maj të v
Vajza e Majlinda Bregut “pushton” Parisin (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka pushtuar mediat online, dhe kjo falë bukurisë së veçantë por edhe jetesës së sht
Vajza e Majlinda Bregut nuk lë vend pa shëtitur, nga Brukseli në Paris (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
E çuditshme por e vërtetë! Gruaja dhe ish-gruaja e Ramës bëhen bashkë (FOTO LAJM) Është e vështirë e pothuajse e pamundur t'i gjesh bashkë bashkëshorten dhe ish-bashkëshorten e dikujt, ama për kryeminis
Majlinda Bregu bëhet si rrallëherë nostalgjike dhe kujton gjyshet e saj Ish-deputetja Majlinda Bregu si kurrë më parë është ëbrë nostalgjike dhe ka vendosur të ndajë me dashamirësit e saj mo
Majlinda Bregu e thotë hapur: Ne kemi qejfin tonë (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë e shfaq në rrjete sociale sesa shumë e përkushtuar është ndaj famlijes dhe sidomos fëmijëve të saj. Is
Robert Aliaj ofendon rëndë Linda Rein: “Monstër”, më ngjall neveri Duket se sherri mes Fiori Dardhës Albert Aliaj ka nxjerrë edhe gjëra të tjera në pah. Teksa Alketa tha se Fiori isht
Majlinda Bregu rrëfen pengun e saj: “Nuk kam si ta ndjek në Parlament” Ka kaluar vetëm një vit që kur ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu ndërmori një nismë ku synonte që mediat online të me