999 rezultate për

lind

5 muajshe shtatzënë, dhurata që surprizoi Aurela Hoxhën për ditëlindje (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një ndër modelet me linjat më perfekte trupore, e cila shpesh tërheq vëmendjen me pozat seksi që ndan
Do dilni në fundjavë? Hidhini një sy motit e më pas bëni plane Ditët e fundit temperaturat janë rritur ndjeshëm në vend, ndërkohë duket se fundjava po premton shumë. Sipas MeteoAlb
Anës nuk i ndahet shpirti nga djemtë e "Përputhen" më kë u kap "mat" këtë herë (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ana 1 prej disa kohësh nuk është më pjesë e programit, por ajo vazhdon të jetë në vëmend
Blindimi i Laçit për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, policia jep detaje nga operacioni (VIDEO) Forcat RENEA, Forcat Operacionale të Policisë së Shtetit dhe efektivët e Policisë së Lezhës e Kurbinit, ditën e djeshme
Shqipëria drejt përkeqësimit, në 8 qarqe më shumë vdekje se lindje Zhvillimet demografike në vend janë përkeqësuar më tej gjatë vitit 2020, duke lajmëruar një përkeqësim të numrit të popu
3 mënyra për të kuptuar nëse ke lindur për të qënë biznesmen Ndërmarrësia është një instikt. Disa e kanë të lindur e disa jo. Ekzistojnë 3 mënyra për të kuptuar nëse je i programuar
Momente private dhe shumë dashuri, Marsela uron Vitmarin në ditën e lindjes (FOTO&VIDEO) Këngëtari i njohur Vitmar Basha feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë urime të shumta, por më i
I mbaron kontrata 2023, Man.City dëshiron të "blindojë" De Bruynen Kevin De Bruyne është në qendër të projektit të Manchester City dhe pavarësisht kontratës që i skadon në vitin 2023, dre
U zhduk nga rrjetet sociale, rikthehet vajza bukuroshe e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Lindi foshnjën dhe u intubua prej koronavirusit, si është gjendja e 22-vjeçares Një 22-vjeçare e infektuar me koronavirus ka sjellë në jetë foshnjën e saj tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ndërsa tashmë n
Me bikini dhe përkrah aktorit në Hawaii, si duket Katy Perry pas lindjes (FOTO LAJM) Ishte fundi i gushtit të 2020-ës, kur aktorja Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të pa
Zbulohet dieta e Meghan për t'u kthyer direkt në formë pas lindjes Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen sërish prindër. Mediat e huaja kanë bërë të ditur se Meghan ka menduar për
"Zemra ime është e copëtuar", bashkëshorja e Flamur Beqirit përlot me dedikimin në ditën e tij të lindjes Sot shqiptari i ekzekutuar në Londër dy vite më parë, Flamur (Alex) Beqiri do të festonte ditën e lindjes. E pikërish
Rikthehen reshjet e borës në Juglindje të vendit, si do të jetë moti sot Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të
Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti? (FOTO LAJM) Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtu
Marjana Kondi feston ditëlindjen, Rama i bën dhuratën simbolike (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktorja e njohur Marjana Kondi feston ditëlindjen e saj duke mbushur 60 vite jetë. Krahas urimeve të sh
Ka "rilindur" me Tuchel, Alonso vendos të qëndrojë te Chelsea Me Thomas Tuchel në stol ka rilindur edhe Marcos Alonso. Mbrojtësi spanjoll ishte jashtë projektit kur Chelsea drejtohej
Interi "zbret me këmbë në tokë" Milanin, zikaltërit "blindojnë" kreun (VIDEO) Interi ka shkatërruar Milanin 0-3 në derbin e luajtur në San Siro, shkruan Albeu.com. Për zikaltërit ndeshja nisi mja
FNSH blindon Shkodrën, autorët qëlluan ndaj një 30 vjeçari Detaje të reja mësohen nga sulmi me armë të regjistruar mesditën e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënd
Blindohet Fushë-Kruja, policia në kërkim të vrasësve të Shkëlzen Kastratit Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit ka ngritur postblloqe në Fushë-Krujë për të ndaluar personat e shpallur në kërkim.