999 rezultate për

limituar

Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM) Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush k
Edhe pse minutat i ka të limituara Shaqiri me pagë më të lartë se lojtarët titullarë te Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më të paguar në Liverpool dhe madje më i paguar se disa prej futbollistëve të pazëve
Gjendet i vdekur taksisti në Shkup Ministria e Punëve të Brëndshme ka njoftuar se një taksist është gjetur sonte I vdekur nën stacionin hekurudhor në Shkup
iPhone 8 arrin në sasi të limituara, mësohet çmimi i tij Pritet që Apple javën e ardhshme të prezantojë linjën e re të iPhone dhe çdo ditë ka informacione të reja derisa po i af
Audi shton një version të limituar Black Edition të A4-shit të ri Audi ka shtuar disa modele Black Edition në treg të serive të saj, e tani ka shtuar edhe një Audi A4 të ri Black Edition
Nokia 3310, edicion i limituar që kushton 3000 dollarë Në Kongresin Botëror të Celularëve (MWC 2017) HMD ka lançuar telefonin shumë të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka tërh
Amazon tashmë me hapësirë të pa limituar Amazon sapo ka njoftuar për lëshimin e një plani të ri që mundëson hapësirë të pa limituar. Shërbimi i ri do t’i lejo
Modeli i ri Bugatti Chiron do të arrijë shpejtësi 467 km/h Detaje të reja kanë rrjedhur për modelin e shumëpërfolur të Bugattit, Chiron, që premierën do ta ketë në mars në panairi
"Korrupsioni, progres i limituar" Wolfgang Rau, sekretari organizativ i GRECO-s, institucionit të KE-së që funksion prej 14 vjetësh, anëtar i të cilit ësh
Propozohet kufizim i mandatit për të zgjedhurit vendorë Lëvizja “Alternativa Civile” ka propozuar kufizim të mandatit për të zgjedhurit vendorë. Gjatë një tryeze të zhvilluar g
Duel Chelsea-Juve për Higuain Pista italo-angleze është e hapur për Gonzalo Higuain. Konfirmimet vijnë nga tabloidet britanike, që lançojnë duelin Che
T-Mobile ofron Nokia 5230 Ovi version te palimituar T-Mobile ka njoftuar disponibilitetin e edicionit të Nokia 5230 Ovi Music ye palimituar. Oferta PAYG vjen me gjashtë