999 rezultate për

limitet

Kryemadhi: Bizneset kanë falimentuar, njerëzit janë në limitet e mbijetesës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vizituar Fierin nga ku ka deklaruar se qeveria është treguar arrogante me bizne
Morata si Inzaghi, Simeone "thumbon" Juventusin Trajneri i Atleticos së Madridit, Diego Simeone e ka pranuar haptazi se është tifoz me Interin, fanellën e të cilit e ka
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Kovaç: Sot kemi kuptuar limitet tona Bayern Munich është mposhtur 3-1 nga Liverpool në Allianz Arena dhe e ka mbyllur Champions League këtë sezon. As nd
PSG fiton në limitet e shtesës kundër Atletico Madrid (VIDEO) PSG ka arritur të triumfojë ndaj Atletico Madrid me rezultat 3-2 ne ndeshjen e vlefshme për turneun parasezonal nternati
Ky është avioni që do të thyej limitet në qiell Këtë javë, firma Richard Branson ka bërë një hap më shumë duke njoftuar se do bëhet një arritje historike duke sjellë ae
Besi kalon limitet: Të jesh bir k**ve në këtë vend është virtyt Jemi ankuar përherë se ky vend nuk bëhet dhe se duhet t’ja mbathim një orë e më parë. Fajin ia kemi ngjeshur qeverisë ak
Ylli i Barcelonës ndalohet nga policia, kaloi limitet e shpejtësisë (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Gerard Pique është ndaluar nga policia spanjolle, e cila i ka hequr 6 pikë nga patenta e shoferit. 30
Bugatti Chiron kapërcen limitet, prodhohet vetura 3 milionë dollarëshe (VIDEO) Publikohet video e parë në lëvizje e supermakinës Bugatti Chiron! Më e veçanta me këtë makinë është se ajo nuk është
Skënderbeu transferon sulmuesin e Belgjikës në limitet e merkatos (VIDEO) Marvini Ogunjimi, është transferimi i fundit i Skënderbeut në transferimet e dimrit. Sulmuesi i njohur belg është transf
HEC-et/ Vau i Dejës mbi limitet maksimale Korporata Elektroenergjitike Shqiptare po ndjek nga afër situatën aktuale hidrike dhe regjimin e shfrytëzimit për HEC-et
Agolli: Ndaj Spanjës duhet të kapërcejmë limitet tona Ansi Agolli ka të njëjtin mendim si trajnerin Xhani De Biazi lidhur me mënyrën si duhet të luajë Kombëtarja për të marrë
Në vitin 2030 truri i njeriut do të lidhet me internet Në vitin 2030 qeniet njerëzore mund të bëhen hibridë që mund të lidhin trurin e tyre me internet. Shefi i inxhinierisë t
Gold AG ofendon politikanët, Imami i Prishtinës: Mos këndo më (VIDEO) Reperi Gold AG ka publikuar disa ditë më parë një këngë, teksti i të cilës është fyes për politikanët vendas. Mediat kos
Të hënën vendoset për Velijan Javën që vjen pritet që të vendoset se çfarë do të bëhet me Natali Velijan, e cila dysahohet për keqpërdorim të 1.4 mili
Limitet e zgjidhjes për Veriun Kriza aktuale në Veri të Kosovës ka një aspekt që nuk reflektohet paanshëm dhe në mënyrë meritore, dhe ky është vlerësim
Qeveria e re në limitet e formimit Formimi i Qeverisë së re është në limitet e saj. Më 17 korriku është afati përfundimtar për formimin dhe shpalljen e ko