999 rezultate për

lille

Barcelona tenton të përfitojë nga gara dyshe mes Realit dhe Liverpool për yllin e Lille Barcelona është duke planifikuar që të ndërhyjë në planet e transferimeve të Liverpoolit dhe Real Madridit të cilët gjit
Po kalon krizë të thellë, Milani kërkon shpëtim nga Franca Milani është në një nga momentet më kritike të historisë së klubit legjendar në kampionatin italian. Kuqezinjtë po vu
Formacionet zyrtare: Dortmund-Inter, Conte blindon mesfushën Mbrëmjen e sotme luhen edhe gjashtë takimet e vlefshme për raundin e katërt të fazës së grupeve të UEFA Champions League
Chelsea siguron fitore jetike në Francë (VIDEO) Pas humbjes befasuese nga Valencia në Stamford Bridge në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve, Chelsea ka arritur një
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Barazohet rezultati në sfidën Lille-Chelsea (VIDEO) Skuadra franceze e Lille ka arritur të barazojë rezultatin përballë 'bluve të Londrës'. Sulmuesi Osimhen ka dërguar t
Chelsea zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi përballë skuadrës franceze, Lille. Sulmuesi kryesor Abraham ka dërguar topin n
Lille-Chelsea, formacionet zyrtare Lille do të jetë nikoqir i Chelseat në përballjen e rrethit të dytë në Ligën e Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 2
Ajax-Lillë, holandezët kalojnë në avantazh (VIDEO) Ajaxi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Lillë që po zhvillohet në Amsterdam Arena. Është sulmuesi holdanez Quin
U ble për 35 milion euro nga Lillë, zbulohet arsyea përse nuk po luan Rafael Leo Rafael Leao i cili u ble për 35 milione euro nga Lillë nuk po luan rregullsiht te Milani, ky dhe tifozët kan pyetur pse
Sot hidhet shorti, kundërshtarët më të rrezikshëm për Messi-n dhe Ronaldon Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
ZYRTARE/ Milani prezanton sulmuesin i blerë nga Lillë Milani ka firmosur zyrtarisht me sulmuesin 21 vjeçar, Rafael Leao nga Lille për një 35 milion euro të raportuara. Kuq
ZYRTARE/ Arsenali firmos me bomberin e Lillë për 85 milion euro Arsenali ka kompletuar transferimin e Nicolas Pepe nga Lillë për 85 milion euro. 24-vjeçari përfundoi sezonin që lamë
ZYRTARE/ U ble 80 milion euro, mbërrin në aeroportin e Londrës bomberi i Lille (VIDEO) Arsenal ka arritur një tjetër transferim të bujshëm. Skuadra londineze derdhi në arkat e Lilles plot 80 milionë euro
E BUJSHME/ Arsenali arrin akordin me bomberin e Lillë "Sky Sport", raporton se Arsenali është klubi i cili është në bisedime të avancuara me Lilën. "Topçinjtë" kanë gati 8
Derbi anglez për bomberin e Lille Sulmuesi i Lillë, Nicolas Pepe, sapo ka mbyllur me sukses kampionatin francez të futbollit. Ai mbylli ketë sezon me
Lille konfirmon largimin e bomberit, Manchester United dhe Arsenali në sulm Trajneri i Lille Christophe Galtier ka konfirmuar se ylli i klubit Nicolas Pepe do të largohet këtë verë. Pepe tashmë
Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin Nicolas Pepe me shumë mundësi do të largohet nga Lille në përfundim të këtij sezoni. Pavarësisht deklaratave të shumt
"Çmendet" Interi, ka gati ofertën marramendëse për bomberin e Lillë Inter është gati të bëj çmendurinë e radhës në merkato. Skuadra zikaltër nuk po kalon një moment të mirë dhe shpenzim
Pritej festa e titullit, PSG shkatërrohet nga Lille (VIDEO) Vetëm një pikë i duhej Paris Saint-Germain të kurorëzohej kampioni i Ligue 1 franceze, por për festën duhet të presë edh