999 rezultate për

lila

U bë "gazi i botës" me fjalimin, kjo është CV-ja që deputetja e re ka dorëzuar në Kuvend (FOTO LAJM) Majlinda Halilaj është deputetja më e re që i është shtuar Kuvendit, edhe pse ka qënë në listë që prej zgjedhjeve të vit
Deputetja që bëri gafë pas gafe në Kuvend, tenton të sqarohet por na bëri sërish lëmsh Majlinda Halilaj, deputetja e cila zëvendësoi Lulzim Bashën pas djegies së mandateve nga opozita. Në fjalimin e saj të p
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt Debate të shumta në emisionin "Pressing", që transmetohet në ABC News, mes të ftuarve. Andi Lila dhe Salvador Kaçaj janë
Zhduket pa asnjë gjurmë 16-vjeçarja shqiptare Lila Mile është një vajzë 16-vjeçare me origjinë nga Shqipëria e cila është shpallur në kërkim pasi ka humbur çdo kontak
Të gjithë kureshtar për ta ditur, Lila tregon lojtarin më të suksesshëm me femrat në Kombëtare Futbollisti i Tiranës, Andi Lila, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Shiko kush luan" në "Top Channel", ku mes lo
Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Kusari-Lila: Vendosim pas dy ditësh për koalicionin me VV-në Ish-deputetja dhe themeluesja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se është duke vazhduar procedura për koalicio
Andi Lila hidhet në sulm: Ju tregoj se si më duket Gjici Andi Lila është tashmë zyrtarisht një futbollist i Tiranës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare u prezantua para tifozëv
Pritej t’i bashkohej Kukësit, Andi Lila shkon te Tirana Edhe pse kampionati shqiptar ka filluar dhe merkatoja e futbollit është në fundin e saj, skuadrat e Kategorisë Superiore
Andi Lila i përgjigjet sërish Erion Braçes: Stadiumet ia kishe borxh këtij kombi, ne nuk kemi frikë si ti nga UEFA Andi Lila ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Erion Braçes, teksa ky i fundit ironizoi kërkesën e ish-futbollistit të K
Andi Lila shpërthen ndaj Erion Braçes: Ndaje mendjen, flet si politikan apo si tifoz Andi Lila, kryetari i Sindikatës, së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj Zv/kryeministrit, E
Sabien Lilaj debuton me supergol në Izrael (VIDEO) Sabien Lilaj e ka nisur mjaft mirë, aventurën e tij në Izrael, tek ekipi i Nes Tzionës. Shqiptari, pas kalimit nga Gabal
Futbollisti i Kombëtares refuzon të votojë, jep mesazh për gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Vendi momentalisht është ngërthyer nga kauza e zgjedheve vendore, që do të mbahen të dielën. Debatet e forta mes politak
Lilaj mbyll aventurën në Azerbajxhan, Skëndërbeu mbetet alternativë Pas vetëm një sezoni Sabien Lilaj lë Azerbajxhanin dhe tashmë po mendon për një aventurë të re në karrierë. Mesfushor
Shkëndija nuk ndalet, pas Sabjen Lilajt synon dhe 2 futbollistë të Kombëtares Shkëndija mbylli një sezon perfekt në Maqedoni duke u shpallur kampion për të dytin vit radhazi. Tashmë skuadra nga T
Bashkë që fëmijë, Andi Lila feston përvjetorin më bashkëshorten (FOTO LAJM) "Bashke qe femijë”- Lojtari i kombëtares Andi Lila feston përvjetorin e lidhjes me gruan e tij. Fëmijët i kanë të ve
U largua nga grumbullimi kombëtares për shkak dëmtimi, operohet mbrojtësi kuqezi Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila nuk ishte i gatshëm për sfidat kundër Turqisë dhe Andorrës, për
Lila: Hera e parë që lë kombëtaren nga dëmtimi Andi Lila u detyra të largohet nga grumbullimi i kombëtares. Një rezonancë e bërë ditën e sotme në Tiranë, zbuloi se mbr
Lila dhe Binaku me probleme, Panucci thërret 3 lojtarë të tjerë Pasditen e së hënës Kombëtarja shqiptare ka nisur punë në Durrës, për ndeshjet kualifikuese të Euro 2020, kundër Turqisë
Nik Xhelilaj flet për dashurinë: "Jam tradicional" Nik Xhelilaj përgjithësisht nuk flet për jetën private nëpër intervista të ndryshme, duke preferuar më së shumti që të p