999 rezultate për

lija

“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
Është fejuar më një burrë 53 vite më të madh: Nuk ndjej diferencë në shtrat Epo nuk thonë kot, dashuria nuk njeh moshë. Një 21-vjeçare serbe Milijana Bogdanović ka shtangur botën dhe ka rrëmb
“Gruan tënde do ta ndajmë bashkë”, si e vrau djali babain me çekiç Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur ditën e sotm
Mogi shpërfill Icardin: Akoma nuk e kanë kuptuar, unë do e lija në tribunë Luciano Moggi edhe pse tashmë është larg futbollit kur flet ai shpesh herë shkakton polemika. Ai është i mendimit se
Muç Nano: Banorët e Unazës së Re i lija 30 vjet pa shërbime publike Prej më shumë se një muaji banorët e Unazës së Re që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës protestojnë kundër planit
Ish-ylli i Barças: Ata nuk më dhanë shtëpi, flija te fusha e stërvitjes Ish-ylli i skuadrës së Barcelonës, Alex Song tregoi së fundmi për tmerrin që kaloi te skuadra ruse e Rubin Kazan. Ai tha
Sulmuesi tregon makthin e tij pas vdekjes së Astorit Sulmuesi i skuadrës së Atalantës, Josip Ilicic ka theksuar se ka pësuar një makth të madh pas vdekjes së kapitenit të Fi
Burri e akuzoi për tradhti, Edlita tregon si e braktisi e gjithë famlija Pas divorcit nga bashkëshorti,Edlira është braktisur nga gjithë familja e saj, nëna, motrat madje dhe nga djali 14-vjeça
Lirohet Shkumbin Demalijaj Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkëmbim Demaliaj është liruar nga paraburgimi duke iu ndryshuar masa në a
Njihuni me arsyet pse gjykata e la në qeli deputetin Demalijaj Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Demalijaj del para gjykatës, kjo është akuza e prokurorit Deputeti Shkumbin Demalijaj është sjellë sot në Gjykatën Themelore të Prishtinës ku po mbahet seanca për caktimin e masë
Pas Milaim Zekës, arrestohet një tjetër deputet në Kosovë Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demalijaj tashmë ndodhet në prangat e Policisë së Kosovës. Lajmin e ka konfirmuar Ibrahim
Këto janë fjalët e gruas së Milaim Zekës pas arrestimit Gazetarja dhe bashkëshortja e deputetit Milaim Zeka, Edlira Qefalija, ka komentuar akuzën ndaj këtij të fundit për kërcë
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Futbollisti i Kamzës: Nuk blija dot as këpucët e futbollit Argjend Malaj ishte një nga “ish”-ët e Tiranës, i cili, të shtunën në radhët e Kamzës, u hakmor në njëfarë mënyre ndaj b
Prindërit e Melania Trumpit marrin shtetësinë amerikane Viktor dhe Amalija Knavs, prindërit e Zonjës së Parë Melania Trump bënë betimin si shtetas amerikanë. Avokati i tyre t
Unë që i lija të gjithë, ai më la për herë të parë Unë jam vajza që u jep këshilla shoqeve, se vetë e kam “ndritur” me lidhjet. Pas të dashurit të tretë që lija, fitova st
27 vite në arrati, kapet fieraku që vrau shokun e ngushtë në Greqi Policia bëri të ditur se Engjëllush Agallija nga Fieri është arrestuar në Kakavijë në tentativë për të kaluar ilegalisht
Rozana Radi: Dikur s’kisha lek të blija një paketë cigare Rozana Radi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Por, kjo nuk do të thotë se këngëtarja të jetë larg
Demalijaj merret në pyetje nga prokuroria për Listat e Veteranëve Gjatë seancës së Kuvendit deputeti i AAK-së, Shkumbin Demalijaj, ka bërë të ditur se është marrë në pyetje nga Prokurori