999 rezultate për

lihet

Lihet në burg gjyqtari Sali Berisha, dyshohet se mori ryshfet Është lënë burg gjyqtari i Gjykatës Themelore të Pejës, Sali Berisha i cili akuzohet për shpërdorim detyre dhe marrje ry
Vari veten në Greqi, shqiptari lihet pa varrosur, thirrje ambasadës shqiptare Diten e djeshme një 60 vjeçar, emigrant në Greqi ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëvarur. Para se ai të krye
Abuzoi me 14-vjeçaren britanike në Greqi, lihet në burg shqiptari Gjykata greke në Korfuz ka lënë në burg një 32-vjeçar shqiptar, që akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 14-vj
U vetëdorëzua dje, zyrtari socialist lihet i lirë Zv/drejtori i Agjensisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili u vetëdorëzua ditën e djeshme pasi isht
SKANDAL/ Mesuesi shqiptar përdhunon të miturën për 3 vite, vajza lihet në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) Qendra për të Drejtat e Fëmijëve ka bërë public një rast të rëndë të përdhuminit të një të miture nga mësuesi i saj në s
I arrestuari i 7 për grabitjen në Rinas lihet në burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për Hasan Kanaçin, i cili është personi i shtatë që është a
Operacioni "Krasta", lihet në burg Florenc Çapja Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Florenc Çapja të arrestuar në orët e para të mëngjesit të 14 qershorit. Sea
U arrestua një ditë më parë, lihet në burg Gjergj Cukali Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Gjergji Cukalin, i akuzuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali, rreth 4 muaj më par
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Pasi u dhunua dhe arrestua nga Policia, Sait Dollapi lihet i lirë Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sait Dollapi është liruar nga policia, pas shoqërimit dje tek Parlamenti gj
Shantazhoi ish-të dashurën me video, lihet në burg 17-vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka përcaktuar masën e sigurisë "Arrest në burg" për 17-vjeçarin David Kovaçi, i cili
Lihet në qeli ish-deputeti Balliu Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu do të vazhdojë të qëndrojë në qelitë e burgut. Atij i është komunikuar masa e siguri
Grabitja në Rinas, "daja" nga Kosova lihet në burg Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur të lejë la në burg pa afat Ragip Hajdinin, shtetasin nga Kosova të arrestuar disa
Jo vetëm në Shqipëri edhe në Britani mund të blihet një temë doktorature Studentët britanikë janë duke kopjuar dhe duke bërë hile duke paguar kompanitë mijëra funte për t’ia shkruar atyre temën
Lihet mënjanë rivaliteti, Napoli uron në "Twitter" Juventusin Mesazhi i komplimenteve të klubit italian ndan tifozët në internet. Juve menjëherë falenderoj Një nga komplimentet e pa
Tre super blerje dhe dorë të hekurt në skuadër: Si e bindi Perez-Zidanen Zinedine Zidane u rikthye të drejtojë Real Madridin vetëm pas 10 muajsh ku deklaroi dorëheqjen pas suksesit të trefishtë
Heroina blihet me listë në Tiranë, Prokuroria zbulon borxhlinjtë Vendi ynë vazhdon të jetë nja nga korridoret ballkanike të trafikut të heroinës dhe kokainës që trafikohet drejt vendeve
HOROSKOPI/ Muaji i zhgënjimeve do lihet pas, më e mira do vijë për ju Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 2 mars 2019. Dashi Ky është muaji i ndjenjave, i emocioneve dhe i dashurisë
“Më ngacmoi gruan”, 38 vjeçari lihet në burg pas vrasjes Viktima Martin Ndreca 45 vjeç dhe autori Ndue Zefi 38-vjeç njiheshin me njëri tjetrin, madje kishin pirë bashkë në një l
Nuk ka paqe për Icardin, lihet jashtë nga trajneri i Argjetinës Nuk kanë fund telashet për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. 26-vjeçari është lënë jashtë nga ekipi kombëtar. Si