999 rezultate për

ligor

Elis Bakaj shënon gol fantastik në Europa League (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon të tregojë se Shakhtjor Soligorsk ka bërë mirë që ka investuar për të afruar në skuadër sulmuesin shq
Flet vajza e përdhunuar nga Ligor Biba: Ai më shkatërroi jetën Pas dënimit me vetëm 4.8 vite burg të Ligor Bibës, ka reaguar vajza e mitur e përdhunuar dhe lënë shtatzënë prej tij.
Familja e 15-vjeçares së përdhunuar kërcënon me vetëgjyqësi pas vendimit të gjykatës Pas dënimit me 4.8 vite burg të Ligor Bibës i cili është akuzuar për përdhunimin e një vajze 15 vjeç, ka reaguar familja
Zbardhet dëshmia e Ligor Bibës: Isha i dehur kur abuzova me të miturën 50-vjeçari Ligor Biba është dënuar me 4 vite e 8 muaj pasi akuzohet për përdhunimin e një 15 vjeçarje dhe lënien shtatzë
Përdhunoi të miturën, gjykata habit me vendimin për Ligor Bibën Gjykata e Korçës ka dënuar me vetëm 4 vite e 8 muaj 54-vjeçarin i cili përdhunoi dhe la shtatzënë një vajzë të mitur vet
10 milionë lekë për t'i mbyllur gojën, dëshmia rrëqethëse e 15-vjeçares së përdhunuar Ishte tronditëse përgjigjia e ADN për 55-vjeçarin Ligor Biba nga fshati Velçan i cili kishte përdhunuar fqinjen 15 vjeç.
Çfarë po ndodh në shtëpinë e 15-vjeçares që u la shtatzënë nga fqinji Kanë kaluar rreth 6 muaj nga ngjarja e rëndë që tronditi Pogradecin, ku 55-vjeçari Ligor Biba u arrestua nga policia për
Pogradecari përdhunoi të miturën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO) 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dh
BDI: Aeroporti "Aleksandri i Madh" të quhet "Skupi" Për BDI-në, është e papranueshme që aeroporti ta mbajë emrin e shefit të parë të shtetit, Kiro Gligorov, propozim i cili
Kryeministri Zaev nderon presidentët Gligoriv dhe Trajkovski (FOTO) Kryetari i qeverisë, Zoran Zaev sot në varrezat e qytetit Butel në Shkup u dha nderime dhe vendosi lule në varret e ish-
Çfarë raportonte CIA për shqiptarët e Maqedonisë në vitin 1995? "Nuk duket i afërt përshkallezimi i tensioneve të brendshme në Maqedoni, që do të mund të shkaktonte një konflikt të gje
E vërteta që tronditi maqedonasit: Maqedonia nuk ka lidhje me Aleksandrin e Madh (VIDEO) Kryetari i parë i Maqedonisë, Kiro Gligorov, ka thënë kohë më parë se maqedonasit duan të ndërtojnë një identitet të ri
Vazhdon të jetë i hapur hetimi për atentatin ndaj presidentit të parë maqedonas Kanë kaluar rreth 21 vite nga atentati i pasuksesshëm ndaj presidentit të parë të Republikës së Maqedonisë Kiro Gligorov
Petrov: Gligorovi kalbet në Butel, së shpejti do ta shoqërojë edhe Cërvenkovski Todor Petrov, kryetar i Kongresit Botëror Maqedonas dhe ish-deputet, ka bërë një analizë pse VMRO-DPMNE duhet të fitojë
20 vjet nga atentati ndaj Gligorov, ende asnjë autor (VIDEO) Kanë kaluar plot 20 vjet nga atentati ndaj ish presidentit të Maqedonisë, Kiro Gligorov. Në këtë ngjarje humbi jetën sho
Çfarë i kërkoi Berisha Gligorovit në vitin 1992 Ish-Presidenti dhe Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha përmes një editoriali të para pak ditëve ka zbardhur një bise
Kartmonedha 200-denarshe është plagjiaturë? "Janë keqpërdorur të drejtat e mia autoriale për dizajnin e bankënotës prej 200 denarëve". Kështu e ka komentuar zgjidhj
Shkëndija mposhtet 5-2 nga bjellorusët e Shaktjor Soligors Disfatë e thellë e Shkëndijës së Tetovës në sfidën e 6-të miqësore në kuadër të fazës përgatitore që po zhvillohet në An
Hamdi Haklaj: Remzi Hoxha përgjoi takimin Berisha-Millosheviç-Gligorov (VIDEO) Vëllai i Fatmir Haklajt, Hamdi Haklaj ka dhënë një intervistë për gazetën "Dita", ku thekson të gjitha prapaskenat që u
Ja çfarë emri donte ti vinte Maqedonisë Gligorovi Ish-kryetari i parlamentit të Maqedonisë, Stojan Andov, në një intervistë për gazetën greke “Kathimerini”, deklaron se k