999 rezultate për

ligjshmerise

OSHEE kontrolle të rrepta, procedohen 63 konsumatorë dhe biznese Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka depozituar procedim për 63 konsumatorë (biznese dhe familjarë
Basha ashpërson tonet: Zgjedhjet, triumf i paligjshmërisë Kryetari i Partisë Demokratike, priti sot delegacionin e drejtuesve të lartë të misionit të vëzhguesve të OSBE-ODIHR, kr
Gjykata Supreme sot vendos për Temellkon dhe Talevskin Gjykata Supreme sot prapa dyerve të mbyllura do të vendosë nëse vendimet e gjykatave për kryetarët e Pustecit dhe Manast
PD kallëzon penalisht Veliajn PD ka depozituar sot një kallëzim penal në Prokurori, për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj. Sipas saj, ka d
IKMT nis punën për vendosjen e ligjshmërisë për tregtimin e naftës në rrugët kombëtare Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, në zbatim të detyrave për përmbushjen e detyrimeve ligjore në fushën e
Aksion kundër paligjshmërisë në vend, 34 të arrestuar Policia e Shtetit ka bërë të ditur rezultatet e javës së fundit sa u përket aksioneve për të goditur paligjshmërinë në v
Gjykata Supreme nuk e pranon ankesën për Donika Kadaj-Bujupin Gjykata Supreme nuk ka pranuar ende kërkesën e avvokatit Arianit Koci për mbrojtjen e ligjshmërisë në rastin e shefes së
Tahiri: Raport-Progresi vlerëson aksionin e Lazaratit Në një deklaratë për mediat, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, tha se raporti i progresit i KE-së vlerësoi arritjet e
Rama qetëson studentët: Do keni një mundësi të dytë, s'ka më diploma fallco Vetëm një ditë pas raportit të Ministrisë së Arsimit për Institucionet e Arsimit të Lartë, kryeministri Rama garanton të
Tiranë, prishen ndërtimet pa leje Inspektoriati Ndërtimor ka vijuar aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në Tiranë. Sot ky aksion ka vijuar gjatë pa
Prokuroria pritet të kërkojë edhe 2 muaj paraburgim për Limajn Pas skadimit të afatit të paraburgimit, Prokuroria Speciale pritet të kërkojë edhe dy muaj paraburgim për deputetin Fatm
Krasniqi: Vendosja e ligjshmërisë, obligim kushtetues Vendosja e policëve dhe doganierëve të Kosovës në pikat kufitare 1 dhe 31 është rezultat i vendosmërisë së Qeverisë për
"Vetevendosje": Institucionet kerkojne vazhdimin e paligjshmerise Afati që Autoritet Rregullativ i Telekomunikacionit (ART) ua kishte dhënë përçuesve ilegal&eu