999 rezultate për

ligamentit

Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
Vjen goditja e dytë për Van Dijk, humb edhe Evropianin Sezoni për Virgil Van Dijk mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin verën
Do të mungoj 6 muaj, dëmtohet rëndë "ylli" i Kombëtares shqiptare Dëmtim i rëndë për Odise Roshin. Dy shokë që në fëmijëri dhe dy bashkëlojtarë në të gjithë ekipet kombëtare të moshave.
Konfirmohet këputja e ligamentit, talenti i Juves mbyll sezonin Ne pjesën e mbetur të sezonit Juventus do të tentojë të rrëmbejë të tre trofetë, Championsin, kampionatin dhe Kupën, por