999 rezultate për

ligamentin

Tolisso pas operimit: Do rikthehem më i fortë Mesfushori i Bayern Munichut, Corentin Tolisso, ka thënë se do të rikthehet shumë më i fortë në vitin 2019, pasi lëndimi
Mesfushori i Kombëtares këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29'-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, pë
Stres tek Reali i Madridi, dëmtohet Kroos dhe mungon gjatë Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos ka dëmtuar ligamentin e gjurit në stërvitje me klubin, këtë e ka konfirmuar dhe v
Këputi ligamentin e gjurit, Ghoulam do të mungojë 6 muaj U vërtetua më e keqja, ajo të cilës i frikësoheshin te Napoli në përfundim të ndeshjes me Manchester City-n. Pas ekz
DETAJE/ 16-vjeçarja u operua se këputi ligamentin, por anastezia i mori jetën… Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në nbjë spital privat ku humbi jetën një 15
Tronditet Roma, ja sa do të mungojë Florenzi Lajme aspak të mira për Romen dhe Alesandro Florencin, pas një dëmtimi të rëndë që ka pësuar mbrojtësi verdhekuq mbrëmë.
Konfirmohet: Javi Martinez 6 muaj jashtë fushe (FOTO LAJM) Pas humbjes në Superkupën e Gjermanisë përballë Borussia Dortmund, Bayern Munchen merr një tjetër goditje të rëndë. Kamp
Rummenigge: Asnjë veprim për Reus Shefi Ekzkutiv i Bayern Munchen, Karl-Heinz Rummenigge, ka hedhur poshtë të gjitha zërat për një interesim të mundshëm k
Dëmtohet Thiago, “Adios” Brazil! Thiago Alcantara humbet Botërorin. Mesfushori i përfaqësueses së Spanjës është firoja e parë e listës së Vincente Del Bo
Giuseppe Rossi te Milan? Në pritje të Kaka, Milani hedh sytë përreth dhe shënjestron Giusepe Rossin si përforcimin e duhur. Nga spanja bëjnë të d
Papadopoulos detyrohet të ndërpresë evropianin Mbrojtësi i kombëtares greke Avraam Papadopoulos duket se nuk do të ketë mundësi më të luajë në kampionatin evropian pas