Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

lidhura

Horror në kufirin greko-turk, tre gra gjenden të therura dhe të lidhura Tri gra, origjina e të cilave nuk bëhet e ditur ende, janë gjetur të vdekura në Greqi, vetëm pak metra larg lumit Evros,
Toniku i dimrit, që mbyt 6 sëmundjet e lidhura direkt me zemrën Dihet se dimri sjell probleme për zemrën dhe ndërlikime që lidhen me të, që nga arteroskleroza, sëmundjet koronare, qark
Akuza, i riu shkrodran u vra nga bandat e lidhura me pushtetin Detaje të reja janë zbardhur nga krimi mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë me 7 plumba biznesmeni Arjan Ferracaku. Is
Situata është shumë serioze, 40 % e kancerëve shfaqen nga mbi pesha Pesha e tepërt nuk është e keqe vetëm për zemrën tuaj – por gjithashtu jua rritë rreziqet për zhvillimin e kancerit.
Facebook merr masa drastike, fshihen 583 milion adresa të rreme Platforma Facebook ka zbuluar vetëm pak kohë më parë standardet, të cilat nëse shkelen do ju bllokojnë profilin. Dhe
Kusht për të mos shtuar peshë: Flini gjumë majftueshëm Studimet tregojnë se gjumi i pakët ofron kushte për një mjedis tolerant për zhvillimin e gjeneve të lidhura me obeziteti
Flini gjumë mjaftueshëm për të mos shtuar në peshë Studimet tregojnë se gjumi i pakët ofron kushte për një mjedis tolerant për zhvillimin e gjeneve të lidhura me obeziteti
Erëza që lufton obezitetin Piperonal, një përbërës që gjendet te kjo erëz është zbuluar se mund të ulë “ndjeshëm” efektet e dëmshme të një diete të
Policia: Shpërthimet janë të lidhura me drogën e krimin Shefi i policisë në Helsingborg, Sven Holgersson, ka thënë se në gjashtë muajt e fundit në këtë qytet ka pasur shpërthim
Me këmbë të lidhura dhe gojë të mbyllur, shihni si trajtohen të arrestuarit në Brazil (VIDEO) Kjo video e publikuar nëpër rrjetet sociale tregon disa pamje rrënqethëse të trajtimit të të arrestuarve nga policia bra
Kinezët në stadium për të parë ekzekutimin e 10 personave! (FOTO LAJM) Një gjykatë në Kinë ka dënuar 10 vetë me vdekje, kryesisht për krime të lidhura me drogën, të dënuarit u ekzekutuan përp
Studim befasues: Çiftet e lidhura online zgjasin më shumë Mendon të kërkosh shpirtin tënd binjak online? Jeni në rrugën e duhur ose të pakten kështu thonë statistikat online të a
Kapet i riu në Tiranë me dy bomba të telekomanduara gati për shpërthim Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është arrestuar në Tiranë. Mësohet së dje pasdite është vënë në pranga me
Reportazh i mediave gjermane: Si klanet e lidhura me politikën po mbysin Shqipërinë me kanabis "Klani mafioz i lidhur me politikanë filloi të bëjë para me kontrabandën e cigareve, armëve, heroinës. E shumë shpejt pë
Fevziu rrëfen miqësitë e lidhura e të prishura për shkak të “Opinion” “Opinion” është padyshim një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri dhe kjo falë mënyrës së drejtimit të emisionit të
Iranit i kërkohet shfuqizimi i dënimit me vdekje për rastet e drogës Ligjvënësit iranianë kanë propozuar ndryshime për ligjin e ashpër kundër drogës, të cilat parashohin shfuqizimin e dënim
Casillas konfirmon të ardhmen e tij Portieri spanjoll Casillas ka njoftuar se ai do të luajë për formacionin tek Porto sezonin e ardhshëm. Përkundrazi,
Përgjaket Bajrami në Pakistan shkon në 85 numri i viktimave Bilanci i viktimave të tre sulmeve me bomba në Pakistan është rritur në 85, ku 67 prej tyre persona janë vrarë nga dy su
ISIS përdor edhe qentë për të kryer “sulme kamikaze” Këto janë imazhet tronditëse të një qenushi të vogël të cilin thuhet se terroristët e ISIS-it e kanë pajisur me një jele
Ekonomi: Zonat e Mbrojtura të shihen të lidhura me zhvillimin ekonomik Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë sot ne Forumin Koordinue