999 rezultate për

lidhte

"I lidhte dhe i detyronte t’u jepnin para", arrestohet kreu i bandës së hajdutëve shqiptar Një i ri shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane në Macerata. Bëhet fjalë për Mahmut Gegën 26 vjeç, i cili ak
Vajza p*rdhunohet nga babai monstër, por më e keqja vjen më pas Një vajzë ka guxuar dhe ka treguar historinë e saj të tmerrshme gjatë fëmijërisë. Ajo tregoi se ishte vetëm 6 vjec ku
Babai e përdhunoi që në moshën 6 vjeçare, por më pas ndodhi e keqja Një vajzë ka guxuar dhe ka treguar historinë e saj të tmerrshme gjatë fëmijërisë. Ajo tregoi se ishte vetëm 6 vjec ku
Detaje të reja, çfarë e lidhte vrasësin e "bllokut" me Elvana Gjatën Detaje të reja kanë dalë në skenë në lidhje me atentatin e djeshëm në zonën e "Bllokut", ku mbeti i vrarë një person dhe
Pas traumave shërohet veterani amerikan që mblidhte kufomat në Kosovë (FOTO LAJM) Fabian Robelledo një emigrant meksikan që kishte shërbyer për forcat e armatosura të Shteteve të Bashkuara të Amerikës g
Po lidhte internetin në një banesë, 42 vjeçari vdes nga korenti Një 42 vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme në periferi të Tiranës duke punuar. Astrit Zykollari ra në kontakt me r
Mblidhte kanoçe, bie në kanal dhe mbytet 59-vjeçari në Peqin Një 59-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanal dhe është mbytur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, Peqin, kur bu
Po lidhte energjinë e prerë, vdes në shtyllë shkodrani Një shkodran ka humbur jetën në shtyllën e energjisë elektrike. Sipas të dhënave paraprake, Frrok Bregu është ngjitur
Po mblidhte boronica, gruaja nga Shqipëria plagoset me armë Dje në orën 12:00 është plagosur me armë zjarri një grua 39-vjeçare shtetase e Shqipërisë në bjeshkët e fshatit Babaj i
Kante mblidhte plehra kur “Gjelat” fitonin Botërorin në vitin 1998 Një nga më të mirët në fushën e lojës këtë Botëror për Francën, edhe pse nuk pikaset shumë gjatë 90 minutave, ka qenë pa
Futbollisti sulmon me grushta djaloshin që mblidhte topa mbrapa portës (VIDEO) Jefferson Reis, lojtar i Operario MS, goditi me grushte një nga djemtë që kapin topat mbrapa portës pasi ky i fundit po
Pleraxhiu! Nga Artan Fuga Sqaroj se fjala “Plehraxhi” eshte nje fjale shume e dashur per mua. Eshte nje fjale qe ne fe
Polici bashkiak në Tiranë i hedh me shqelma fiqtë të moshuarit që shiste në rrugë (VIDEO) Policia Bashkiake e Tiranës vazhdon me spastrimin e rrugëve të kryeqytetit nga shitësit e vegjël që dalin për të nxjerrë
Rama bëri thirrje që policia të mblidhte vota, Meta: E paligjshme! Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka reaguar për herë të parë në lidhje me deklaratën e kryeministrit Rama për pjesmarrjen e pol
Po mblidhte çaj në malin Gramoz, shqiptari arrestohet nga policia greke Policia greke ka vënë në pranga një 55-vjeçare dhe jo për drogë apo për ndonjë krim por sepse kishte kaluar në mënyrë të
E TMERRSHME/ Publikohen dëshmitë e fëmijëve të abuzuar nga britaniku Brown Pas kërkesës për liri të britanikut David Brown, gazetari Armand Bajrami ka risjellë në vëmendjen e publikut dëshmitë e
Vrasësi i elektricistit: Isha i dehur, s’kisha të paguaja Dy ditë pas vrasjes me thikë të punonjësit të OSHEE­-së, për shkak se nuk pranoi t’i lidhte energjinë elektrike, 54­vjeç
Shkoi të mblidhte sherebelë, gjeti kufomën e skeletizuar Një kufomë e skeletizuar është gjetur mesditën e djeshme në fshatin Shkallë-Tujan, në faqen e malit të Dajtit. Sipas Pol
Burg për një çadër, ja historia e 46 vjeçarit që mblidhte kanaçe Çuditë nuk kanë fund me drejtësinë shqiptare. Kur ka ende çështje më madhore që nuk marrin zgjidhje, gjykata është marrë
Ja kush është femra që lidhte trafikun e kokainës Shqipëri-Gjermani Lidhur me linjën e trafikut të kokainës që përpunohej në laboratorin e Xibrakut në Elbasan, burime të Prokurorisë bëjnë