999 rezultate për

lidhjen

Dojna Mema flet për lidhjen me Vlashent Satën: S'ka qenë kurrë sekret! Dilnim dorë për dore (FOTO LAJM) Dojna Mema gjithmonë ka pranuar se ka qenë e dashuruar, por asnjëherë nuk bëri publike identitetin e djalit që i kishte
Bënë publike lidhjen, Vlashenti i bën Dojnës urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të çiltra dhe energjike shqiptare feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për Dojna Memën e cila ësht
Zbardhet dëshmia e gruas së 59-vjeçarit që vrau dy motrat: E dija për lidhjen intime Bashkëshortja e Përparim Tela, (Ademit) ka qenë në dijeni të lidhjes intime që burri i saj kishte me Zhaneta Metanin pre
Më në fund, Vlashenti bën publike lidhjen me Dojna Memën me videon më të ëmbël (VIDEO) Mediat roze kishin pikasur prej kohesh se Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë në një lidhje, asnjëri prej tyre nuk e prano
Monika Lubonja pranon për herë të parë publikisht lidhjen e saj të dashurisë (FOTO LAJM) Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”. Aktorja e njohur pranoi publikisht se n
Arjoni nxjerr fotot për të provuar lidhjen intime me Anën: U dashurova me të (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga publikimi i fotos që bëri shumë bujë, ku shihet Ana duke fjetur në të njëjtin krevat me Arjoni
Bëri publike lidhjen vetëm pak kohë më parë, Fifi ndahet nga i dashuri? (FOTO LAJM) Prej kohësh në media flitet për lidhjen e Fifit me një djalë me emrin Xhuljo, të cilin ajo me përkëdheli e thërret "Stra
Maluma bën lidhjen e re familjare, por Natalia nuk e priti mirë (FOTO LAJM) Prej javësh në media po shkruhet se e dashura e re e Malumës është Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së shoëb
Trondit aktori i njohur, zbulon papritmas lidhjen me Gabriel Garkon (FOTO LAJM) Aktori i njohur Gabriel Garko, ka qenë në qendër të mediave rozë pasi pranoi publikisht se është homoseksual. Së fund
Kërkon të dashur në "Përputhen", Melisa zyrtarizon lidhjen me këngëtarin shqiptar? (FOTO LAJM) Melisa është prurja më e re në "Përputhen", por nuk bënë ndonjë ndryshim me vajzat e vjetra të emisionit përa i përket z
Laura Nezha rrëfen lidhjen e fshehtë me bosin e pronave: Pse s'jam gati të bëhem me fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Laura Nezha gjatë një interviste së fundmi, ndau detaje nga jeta e saj private. Ajo foli për marr
Vajza e Mihajloviç zbulon lidhjen me futbollistin 5 vite më të ri: Rrëmuja e zemrës time (FOTO LAJM) Viktorija Mihajloviç ka bërë publik personin që i ka “rrëmbyer zemrën”. Vajza e trajnerit serb, Sinisha Mihajloviç, nuk
U kapën "mat" lart e poshtë, Dojna konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dh
"Është vetëm i imi", Blerta flet për lidhjen me Erionin dhe xhelozinë (FOTO LAJM) E ftuar në "Ftesë në 5", ishte Blerta Ligaj, volejbollistja dhe partnerja e ish-banorit të "Big Brother", Erion Zeqirajt
Hedh pas krahëve lidhjen 9-vjeçare, aktorja e famshme kapet mat me 24-vjeçarin (FOTO LAJM) Në fillim të këtij viti, bëri bujë në mediat e huaja ndarja e aktores së famshme Vanessa Hudgens nga partneri i saj, Aus
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Çfarë mendon për lidhjen e vajzës me Eros Grezdën? Ja si përgjigjet e ëma e Oriolës Nëna e Oriolës ka folur lidhur me marrëdhënien e vajzës së saj me Erosin. Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jak