999 rezultate për

lidhje

Drejtori i PS sqaron ç’ndodhi në Durrës: Nuk ka lidhje me mua! Kryetari i Këshillit Bashkiak të Durrësit, njëherësh dhe drejtor i Hekurudhave, Ani Dyrmishi, ka reaguar në një lidhje t
Neymar nis një lidhje të re dashurie, njihuni me supermodelen (FOTO LAJM) Një histori e re dashurie duket se po lind për brazilianin Nejmar. Ylli i PSG-së kohët e fundit është duke flirtuar
Tregoi lidhjen në mes të emisionit, zbulohet djali që i ka rrëmbyer zemrën Elionës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, pasi përfundoi kërcimin e saj tango në “Dance With Me”, aktorja Eliona Pitarka ka përshëndetur në mes
Gent Zenelaj i zbulon lidhjen Mateus Frrokut: Kush është vajza që punon në Klan (FOTO LAJM) Nga jeta personale e këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku, Mateus Frrokut paska të reja e këtë e zbuloi Gent Zenelaj
Për herë të parë në publik, Eliona Pitarka zbulon lidhjen e saj (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila jetën e saj private e ka mbajtur gji
Marsida mohon lidhjen me Dritanin: Ai ka të dashur, e rrihte atë "Ajo më ka takuar dhe më tha: Ti më ke shpëtuar jetën. Unë kam goxha shoqëri, ajo që dhunoi Dritani ka qënë e pambrojtur
I bënë publike lidhjen me bjonden bukuroshe, flet për herë të parë Don Phenom (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperit Don Phenom, i cili ishte fotografuar në shoqërinë e një bjon
I zbuloi lidhjen e pasionit, Marsida ka një mesazh për të ëmën e viktimës: Nënë mos qofsh! Ngjarja në banesën e parukieres Marsida Qatja, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagos një polic tronditi mbarë opinio
Çiftet VIP shqiptarë që janë kapur "mat" nga media para se të konfirmonin lidhjen e tyre (FOTO LAJM) Çifte që kapen “mat”. Këto janë gjithmonë kryetitujt më të bujshëm të mediave rozë. Jeta e VIP-ave mbetet gjithmonë
Fansja i kërkon këshillë për lidhjet në distancë, Keisi e hutoi me përgjigjen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit u bë shumë virale në media për shkak se dyshja nuk u panë më bashkë. Pas feje
Si ndodhi ngjarja në Kavajë për një lidhje dashurie, del fotoja Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë në qytetin e Kavajës. I plagosuri është një efektiv policie i
Në lidhje me Arbanën, Eduarti tregon për marrëdhënien me djalin e moderatores (VIDEO) Në premierën e filmit “Gjyshja”, Eduart Grishaj pranoi lidhjen me Arbana Osmanit. Në mes të të ftuarve, ai e quajti A
Marilyn Monroe lidhje me politikanët e njohur, si u vra nga bosi i mafies për sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga vdekja tragjike e Marilyn Monroe, ende mbeten mister shkaqet. Ikona e bukurisë femër
Rama e akuzoi për lidhje me grupet kriminale, KLP nis hetimet për Arjan Ndojin Menjëherë pas denoncimit të Edi Ramës për prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj, KLP do të shqyrtojë nëse prokurori Arjan Nd
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Kurti viziton Lidhjen e Prizrenit Albin Kurti, kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, ka vizituar sot Lidhjen e Prizrenit. Kurti tha se at
"Bixhoz në Monte Carlo": Kush është prokurori që u akuzua për lidhje me grupet kriminale Një ditë pasi kryeministri Rama tha në Kuvend se një prokuror ka lidhje me krimin e organizuar dhe grupet kriminale, mës
"Gruja jem", Alban Ramosaj qenka në lidhje me modelen shqiptare dhe e zbuloi vetë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Alban Ramosaj u rikthye duke publikuar surprizë këngën e tij më të re "T'kom dasht", një këngë që u pëlq
Single apo në një lidhje? Kejvina Kthella e thotë troç Kejvina Kthella është padyshim një ndër modelet më të kërkuara në Shqipëri. E njohur masivisht pasi mori pjesë në emi
Rregullat që nuk duhet të thyhen asnjëherë në një lidhje Jeta do të ishte shumë më e lehtë nëse do e kishim një fletë ku do të na tregonte se si të i zgjidhim problemet. Këtu do