999 rezultate për

lidhja

I morën mësysh, Jonida dhe Romeo zihen vetëm një muaj pasi u bë publike lidhja (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të njohura të showbiz-it shqiptar, të cilët një
Harrojini këto 4 gjëra nëse doni që lidhja të zgjasë përgjithmonë Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe
A dëshironi që lidhja juaj të zgjasë, ja çfarë nuk duhet të bëni Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe
Zbulohet lidhja e të ekzekutuarit sot në mbrëmje me Ritvanin e tmerrshëm Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj në Selenicë. M
Hykmete Bajrami uron Mustafën dhe paralajmëron fundin e PAN Deputetja e LDK’së, Hykmete Bajrami ka uruar qytetarët, Kosovën dhe LDK’për për zgjedhjen e Kryetarit të ri të partisë.
Konfirmohet lidhja, Arbana e dashuruar totalisht me Eduartin ( FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në v
Pasi lidhja u konfirmua është koha të dimë si nisi gjithçka mes Duas dhe Anwar Dua Lipa dhe vëllai i motrave Hadid, Anwar, janë kthyer në personazhet më të komentuar të showbiz-it në mbarë botën, të
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Një tjetër shqiptar i vrarë në Holandë, lidhja me Festim Laton Ditën e djeshme u raportua në media, se i vetëshpalluri President i Çamërisë Festim Lato, është vrarë në Holandë. Mëngje
“Është mbështetja ime më e madhe”, Olsi Bylyku flet për të dashurën (FOTO LAJM) Olsi Bykyku dhe kolegu i tij, Lorenc Hasrama kanë qenë të ftuarit e radhës në ‘Bukë me vete’, programi më i ri që drejto
Do kaloni kufirin? Shihni gjendjen në pikat kufitare me kamera Intensiteti i komunikacionit në rrugët jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa
Besoni dhe falni njëri-tjetrin: 6 këshilla që lidhja juaj të zgjasë përgjithmonë Marrëdhëniet kanë angazhime, sakrifica, kompromise dhe dashuri. Çdo çift i jep njëri-tjetrit kur janë në një lidhje das
Zbulohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen bukuroshe të Gjykatës, 20 vjet më e re (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatori i njohur Ardit Gjebrea u zhvendos në jug të Shqipërisë së bashku me stafin e tij për të xhir
Divës botërore i nxjerrin videon me pullë të kuqe: Zbulohet lidhja e fshehtë (VIDEO) Këngëtares Mariah Carey i ka dalë një video ku shihet duke vallëzuar në mënyrë provokative me balerinin Bryant Tanaka, t
Ai është 65 vjeç, kurse ajo 26 dhe lidhja e tyre i ka habitur të gjithë (FOTO LAJM) Ai është 65 vjeç, kurse ajo 26 vjeçe dhe janë duke përjetuar një histori dashurie, e cila është ndër më të përfolurat pë
Vrasja e dyfishtë në Laç, lidhja e kushërinjve me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Mikel Jushi është një prej të rinjve që mbeti viktimë mbrëmjen e kaluar pas një sherri me armë zjarri në qendër të qytet
Gjermanët dhe lidhja e ngushtë me alkolin, plot 131 litra alkol pinë një gjerman në vit Sipas llogaritjeve të fundit, konsumi i alkoolit në Gjermani arriti në rreth 131 litra për frymë në 2017, që është rreth
Këngëtarja shqiptare publikon foton e vajzës nga lidhja me reperin amerikan (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron ne SHBA, Linda Halimi, nuk po e mbulon me fytyrën e vajzës së sapolindur. Fi
Berisha publikon foton: Lidhja e vëllait të Ramës me Rinasin (FOTO LAJM) Teksa komentonte grabitjen e fundit brenda aeroportit të Rinasit, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar edhe një de
Formohet një parti serbe në Kosovë, synojnë largimin e Listës Serbe Sot në Beograd, nën organizimin e partive opozitare të Serbisë “Lidhja për Serbinë” e cila tani e tre muaj është duke or