999 rezultate për

lidhja

Lidhja me Robert Berishën bëri bujë, modelja "djeg" Instgaramin me foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja, Xhesika Kadiu, e cila është përfolur jo pak edhe për romacnën e saj me këngëtarin Robert Berisha, ka publikuar
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Pse ndryshon lidhja në çift kur jemi me pushime? Pushimet verore janë një provë për çdo çift, duke parë që kalon nga ndarja e disa orëve në ditë dhe fundjavave në qëndri
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
''Nuk jam çift fare'', si mori fund lidhja disavjeçare e Nevina Shtyllës me juristin (FOTO LAJM) Prezantuesja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare me të dashurin jurist, Arbër Myftari. Deklarata u
Zbulohet lidhja e të plagosurit me "të fortin" e Shkodrës, 50-vjeçari pjesë e një grupi fajdesh 50 vjeçari Gëzim Bici i cili mbeti i plagosur në një atentat në Shkodër pasditen e së martës, është qëlluar dy herë me p
Lidhja me Albin mori "dhenë", Alba Hoxha zbulon publikisht a është në lidhje? (VIDEO) Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë
Lidhja me Fullanin bëri bujë, a është në një marrëdhënie vajza e Mailinda Bregut? (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe tërheq shum
"Si u fsheh shtatzënia e ish-ministres greke dhe lidhja e dashurisë me këngëtarin e njohur" Prejardhja e kryeministrit aktual grek, Kyriakos Mitsotakis, është një nga thashethemet më të përhapura në Greqi, që nuk
2 muaj pasi u zbulua lidhja, "Sanem" ndahet nga biznesmeni turk (FOTO LAJM) Aktorja turke Demet Ozdemir është shumë e komentuar në mediat turke, sidomos për jetën e saj private. Gjatë xhirimev
Së fundmi u zbulua lidhja, s'do ta besoni sa kohë kanë bashkë Shaqiri dhe Dhurata (FOTO LAJM) Së fundmi mediat zbuluan se futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e ci
Koronavirusi, si të siguroheni që lidhja juaj t’i mbijetojë izolimit? Këshillat për ruajtjen e marrëdhënieve të mira me fëmijët dhe partnerët. Shumë njerëz tani po punojnë nga shtëpia me
Koronavirusi, si të siguroheni që lidhja juaj t’i mbijetojë izolimit? Këshillat për ruajtjen e marrëdhënieve të mira me fëmijët dhe partnerët. Shumë njerëz tani po punojnë nga shtëpia me
Bie Qeveria Kurti Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro mocionit për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Kjo seancë u mbajt pa praninë
Ndarja me Aleksin dhe lidhja me Markun, Rudina tregon si reaguan familjarët (FOTO LAJM) Si shumë figura publike edhe Rudina Dembacaj ka zgjedhur të kalojë një pjesë të kohës në karantinë me njdekësit nga Inst
"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
"Dashuria e jetës sime", pas 5 vitesh bashkë Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Glamour Zone”, Young Zerka rrëfeu disa detaje nga jeta e tij dhe marrëdhënia që
15 pyetjet që mund të parashikoni se sa do të zgjasë lidhja juaj Për të kuptuar se si po ecën lidhja juaj lexoni këto pyetje. Të jesh në dashuri është e mrekullueshme, por gjithash
Luana Vjollca një "bishë" e vërtetë, por nuk keni parë kunatën e saj (FOTO LAJM) Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në shoëbizin shqiptar.
Partizanit nuk i mjafton fitorja, Besëlidhja e eleminon nga Kupa e Shqipërisë Megjithëse ka fituar, Partizani është eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 3-1 skuadrën e Besëlidhjes p