E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

lidhet

"Më vodhën pronën", lidhet me zinxhira protestuesi në bashkinë e Lezhës Një protestues i identifikuar si Huanito Martinaj është vetëlidhur me zinxhir në dyert e bashkisë së Lezhës pasi pretend
Mblidhet sot Komiteti Teknik, pritet ashpërsim i masave Mesditën e sotme pritet të mbidhet Komiteti i Ekspertëve për të bërë me dije masat e reja që do të merren me qëllim para
Komiteti i Ekspertëve mblidhet të hënën, masat që priten të vendosen Numri i të nfektuarve në këtë javë, ndodhta do të jetë vendimtar lidhur me mënyrën sesi do të vazhdojë Shqipëria me masa
Moti i keq pushton Elbasanin, mblidhet me urgjencë Shtabi i Emergjencave Shtabi i Emergjencave në Elbasan është duke zhvilluar një mbledhje urgjente për shkak të motit të keq që ka përfshirë kë
"Nesër mblidhet Komiteti Teknik", Rama paralajmëron shtrëngim masash Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës ditën e sotme, së bashku me Ministren e Shëndetësisë mbi situatën e pandemisë n
A e dini se gërhitja lidhet me dy sëmundje të rrezikshme Gërhitja është e padëmshme, por kur ajo ndikon në cilësinë e gjumit, mund sjell jo pak probleme për shëndetin. Mëngjese
E ardhmja e Agueros lidhet me Messin, marrëveshja e tij me City skadon në verë Një nga miqtë më të ngushtë të Messit thuhet se tashmë është kontaktuar nga disa prej kandidatëvë për president te Barce
Përmbytjet në Shqipëri, Rama: Sfidë e kaluar me sukses Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka sqaruar situatën e shkaktuar nga përmbytjet në vend, për të cilat t
Kuvendi mblidhet në seancë të jashtëzakonshme, çfarë votohet sot Kuvendi i Shqipërisë është mbledhur në një seancë të jashtëzakonshme, e thirrur me kërkesë të kryeministrit Edi Rama.
Mblidhet LDK-ja, kush do të jetë kandidati për kryeministër? Ka nisur mbledhja e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), në të cilën pritet të bëhet i ditur emri i kandida
Qëndrimi i Ronaldos te Juventusi lidhet ngushtë me këtë emër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, thuhet të jetë faktori kryesor për qëndrimin e Cristiano Ronaldos. Shumë spekuli
Ditë e rëndësishme! BE-ja mblidhet nesër për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Ditën e nesërme, Ministrat e Jashtëm të vendeve anëtare të Bashkimit Europian do të mblidhen për të diskutuar rreth hapj
"Ishe kan ku*vë": Gruaja e divorcuar lidhet me 54 vjeçarin, por ai e fundos keq Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
Deklarata e habitshme e Ramës: Infektimi me COVID-19 varet nga yjet! Kryeministri Rama ka bërë mbrëmjen e sotme një deklaratë të habitshme në lidhje me infektimin e COVID-19. Duke deklar
Mblidhet Mini-Shengeni pa Kosovën, pritet një marrëveshje Shqipëri-Serbi Mediet serbe kanë bërë me dije se ditën e some kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim online me homologët e tij
10 milionë raste nga koronavirusi, mblidhet urgjentisht OBSH: A rikthehet karantina? OBSH është mbledhur në një telekonferencë urgjente për shkak të shpërthimit të rasteve me Covid që kaluan shifrën 10 mil
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Ka disa gra dhe harem me balerina, jeta e mbretit më të urryer në botë (FOTO LAJM) Populli i Tajlandës është mjaft i zemëruar me mbretin e tij, Maga Vajiralongkorn. Prestigjiozja britanike “Daily Mail
Vendoset data se kur do të mblidhet Asambleja e PS-së Asambleja e PS ka vendosur të mblidhet me datë 9 tetor në ambientet e Liqenit Artificial në orën 15:30. Prej disa jav
Mblidhet Këshilli Kombëtar i Integrimit, Balla kërkon bashkëpunim Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Integrimit, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, tha se